تاریخ شروع بازی‌ها  و تمرینات پیش فصل

تاریخ شروع بازی‌ها و تمرینات پیش فصل

مترجم:Moshtagh Laghaei 137

بازیکنان آرسنال از فینال جام حذفی تا شروع تمرینات پیش فصل فقط 3 هفته فرصت استراحت و جشن گرفتن برای قهرمانی داشته اند. بعضی از بازیکنان که فصل را به خاطر قرضی بازی کردن در تیم های دیگر زودتر تمام کردند، یکشنبه آینده در باشگاه جمع می شوند تا تست های اولیه آمادگی جسمانی را انجام دهند و جلسات تمرینی خواهند داشت. در حال حاضر تمرینات تیم جوانان آرسنال شروع شده است.


آرسنال همچنین می خواهد چند بازی دوستانه پشت درهای بسته انجام دهد که این بازی‌ها احتمالا در فاصله دو هفته ای بین سوپرکاپ و شروع لیگ جزیره انجام خواهند شد. پیش فصل با چیزی که آرسنال برای آن برنامه ریزی کرده بود بسیار متفاوت خواهد بود. طبق برنامه برنامه ریزی اولیه باشگاه، تیم باید در ساحل شرقی امریکا بازی های پیش فصل را انجام می داد.


البته اینکه برنامه اولیه باشگاه به هم خورد به نفع میکل آرتتا شد چون شاگردان او می توانند زمان بیشتری را صرف تمرینات بکنند و وقت کمتری روی تعهدات تجاری و مسافرت‌هایی بگذارند که به شدت روی برنامه کاری باشگاه‌ها قبل از شروع  فصل جدید تسلط دارند. بازیکنان آرسنال به اندازه‌ای که می خواستند نمی توانند استراحت کنند و اگر بحران کرونا نبود، بازیکنان به همان اندازه در رقابت های ملی اروپایی و کوپا آمریکا شرکت می کردند.


حداقل تعهد آرسنال به بازیکنانش همین دوره کوتاه تعطیلات است. طبق قراردادهای استاندارد لیگ جزیره، باشگاه‌ها نباید بدون دلیل بازیکنان را از سه روز مرخصی متوالی سالانه خودشان منع کنند با این حال همه باشگاه های فوتبال قبول دارند که به خاطر ادامه پیدا کردن لیگ های داخلی تا 1 آگوست به خاطر ویروس کووید 19، تمدید بیشتر مرخصی‌ها غیر ممکن خواهد بود. 

لینک کوتاه لینک منبع