تایید امکان تمدید قرارداد کوتاه مدت در لیگ جزیره

تایید امکان تمدید قرارداد کوتاه مدت در لیگ جزیره

مترجم:Moshtagh Laghaei 73

لیگ جزیره به باشگاه ها این امکان را داده تا بتوانند با بازیکنانی که قرارداد آنها ماه ژوئن به اتمام می رسد به صورت کوتاه مدت تا پایان فصل تمدید کنند. پدرو و ویلیان بازیکنان چلسی از آن دسته بازیکنانی هستند که قراردادشان 30 ژوئن به پایان می رسد. اما به نقل از میرور فوتبال، در جلسه روز دوشنبه سهامداران لیگ جزیره با تمدید قراردادهایی که در پایان ژوئن به اتمام می رسند فقط تا پایان فصل جاری موافقت شد.


بعد از آخرین دستورالعمل های دولت، لیگ جزیره تصمیم گرفته تا از یکم ماه ژوئن بازی های فصل جاری را پشت در های بسته ادامه دهد. اتمام قرارداد بازیکنان در ماه ژوئن موجب نگرانی  تعدادی از باشگاه شده بود اما حالا راه حلی برای آن پیدا شده است. در بیانیه روز پنجشنبه لیگ جزیره آمده است که:


"در جلسه روز دوشنبه سهامداران، به باشگاه های لیگ جزیره اجازه داده شد تا قرادادهایی که در ماه ژوئن به اتمام می رسد را تمدید کنند. طبق خواسته دولت بریتانیا مبنی بر ادامه دادن مسابقات ورزشی پشت در های بسته از یکم ژوئن، لیگ جزیره به دنبال راه های مناسب برای برگزاری مسابقات فصل 20-2019 می باشد." 


"باشگاه ها نگران اتمام قرارداد بازیکنان در ماه ژوئن و خرید بازیکن در خلال ادامه فصل جاری بعد از ماه ژوئن هستند. بنابراین سهامداران موافقت کرده اند تا باشگاه ها و بازیکنان بتوانند برای تمدید قراردادها از 30 ژوئن تا پایان فصل جاری با هم توافق کنند. ریچارد مسترز مدیر اجرایی لیگ جزیره گفته است: 


"ما امروز تصمیم گرفتیم که باشگاه ها با همان ترکیب خود بازی های فصل جاری را تا آنجا که امکان دارد انجام دهند و فصل را کامل کنند. بازیکنانی که قراردادشان 30 ژوئن به پایان میرسد می توانند تا پایان فصل با باشگاه خود تمدید کنند اما این توافق باید دوطرفه باشد. باشگاه ها تا 23 ژوئن زمان دارند تا بر سر تمدید قرارداد ها با بازیکنان به توافق برسند."

لینک کوتاه لینک منبع