تایید زمان بازی های یک چهارم نهایی جام حذفی

تایید زمان بازی های یک چهارم نهایی جام حذفی

مترجم:Moshtagh Laghaei 44

دو بازی از دور یک چهارم نهایی جام حذفی از دو شبکه بی بی سی و بی تی اسپورت به صورت رایگان پخش خواهد شد. 6 تیم از 9 تیم اول جدول لیگ در هشت تیم دور یک چهارم نهایی این رقابت ها حضور دارند. بازی های جام حذفی از 27 و 28 ژوئن مجددا شروع خواهند شد. فینال این مسابقات یکم آگوست برگزار می شود. 


دور یک چهارم نهایی جام حذفی با بازی نوریچ و منچستریونایتد روز شنبه 27 ژوئن آغاز می شود. نوریچ در دور قبلی تاتنهام را با درخشش تیم کرول شکست داد و روز 27 ژوئن ساعت 17:30 به مصاف شیاطین سرخ می رود که این بازی را شبکه بی بی سی یک وiPlayer پخش خواهند کرد.


سه بازی بعدی روز یکشنبه 28 ژوئن برگزار خواهد شد که دو تا از بازی ها را شبکه بی تی اسپورت پخش خواهد کرد. آرسنال ساعت 1 ظهر باید به مصاف شفیلد یونایتدی برود که پدیده فصل جاری بوده است. ساعت 4 بعدازظهر لستر میزبان چلسی خواهد بود. این دو بازی را شبکه های BT Sport 1  و BT Sport Ultimate پخش خواهند کرد.


در آخرین دیدار منچسترسیتی مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها مهمان نیوکاسل خواهد بود. این بازی را شبکه های بی بی سی یک و iPlayer پخش خواهند کرد. زمان بندی بازی ها به شکل زیر می باشد.


شنبه 27 ژوئن

بازی Norwich vs Man Utd ساعت 5:30 بعد ازظهر از شبکه های BBC One و BBC iPlayer


یکشنبه 28 ژوئن

بازی Sheffield Utd vs Arsenal  ساعت 1 ظهر از شبکه های BT Sport 1  و  BT Sport Ultimate

بازی Leicester vs Chelsea  ساعت 4 بعدازظهر از شبکه های BT Sport 1  و  BT Sport Ultimate

بازیNewcastle vs Man City  ساعت 6:30 عصر از شبکه های BBC One  و BBC iPlayer

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!