تجدید نظر آرسنال درباره خرید رایان فریزر

تجدید نظر آرسنال درباره خرید رایان فریزر

مترجم:Moshtagh Laghaei 96

باشگاه آرسنال با وجود اینکه فریزر در تابستان پیش رو بازیکن آزاد خواهد بود، دیگر علاقه زیادی برای به خدمت گرفتن این بازیکن ندارد. رایان فریزر وینگر بورنموث به آرسنال و تاتنهام در حالی لینک شده که در آینده ای نزدیک قراردادش با بورنموث تمام می شود.


بحران کرونا باعث شده که باشگاه ها به دنبال خریدهای ارزان در نقل و انتقالات باشند و بازیکنانی مثل فریزر مورد توجه زیادی قرار بگیرند. فریزر امیدوار بود که به یک باشگاه بزرگ برود به همین دلیل پیشنهاد تمدید قرارداد بورنموث را رد کرد. به نقل از The Athletic هر دو باشگاه آرسنال و تاتنهام چندان علاقه ای به خرید فریزر ندارند و به دنبال گزینه های خرید دیگر خود می باشند.


آرسنال تابستان گذشته قصد خرید فریزر را داشت اما به خاطر "شخصیت درونگرا" این بازیکن از خرید او پشیمان شد. از آن زمان فریزر به نیوکاسل، واتفورد و کریستال پالاس لینک شد همچنین بورنموث با نا امیدی در تلاش برای تمدید قرارداد این بازیکن حداقل تا پایان فصل می باشد تا شاید فریزر بتواند به این تیم برای باقی ماندن در لیگ جزیره کمک کند.


انتظار می رود که فریزر پیشنهاد تمدید تا پایان فصل جاری را بپذیرد. این بازیکن قبلا به خاطر تعهد نداشتن به تیم خود به صورت عمومی عذرخواهی کرد همچنین اعتراف کرد که شایعات بر سر آینده او باعث درگیری ذهنی اش شده بود. او در مصاحبه ای با BBC Radio Solent در ژانویه گفت:


"راستش را بخواهید فکر می کنم دیگر همه می دانند چه اتفاقی افتاده است. فقط سعی می کنم فوتبال بازی کنم. چهار ماه اول فصل تاثیر زیادی روی من داشت. من خودم نبودم و برای تیم بازی نمی کردم. صادقانه این موضوع را اعتراف می کنم."


"به این موضوع فکر می کنم. با خانواده ام در این باره صحبت کردم و این موضوع به نظرم خیلی بد بود. به تیم کمکی نکردم. زمان زیادی گذشت تا این موضوع را درک کنم اما من بیشتر از بقیه خودم را سرزنش می کنم و از همه هم تیمی‌هایم معذرت می خواهم. فقط می توانم بگویم که در شش ماه آینده برای باشگاه همه کار خواهم کرد. بعد از آن واقعا نمیدانم چه اتفاقی خواهد افتاد." 

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال