تجدید نظر آرسنال درباره خرید رایان فریزر

تجدید نظر آرسنال درباره خرید رایان فریزر

مترجم:Moshtagh Laghaei 69

باشگاه آرسنال با وجود اینکه فریزر در تابستان پیش رو بازیکن آزاد خواهد بود، دیگر علاقه زیادی برای به خدمت گرفتن این بازیکن ندارد. رایان فریزر وینگر بورنموث به آرسنال و تاتنهام در حالی لینک شده که در آینده ای نزدیک قراردادش با بورنموث تمام می شود.


بحران کرونا باعث شده که باشگاه ها به دنبال خریدهای ارزان در نقل و انتقالات باشند و بازیکنانی مثل فریزر مورد توجه زیادی قرار بگیرند. فریزر امیدوار بود که به یک باشگاه بزرگ برود به همین دلیل پیشنهاد تمدید قرارداد بورنموث را رد کرد. به نقل از The Athletic هر دو باشگاه آرسنال و تاتنهام چندان علاقه ای به خرید فریزر ندارند و به دنبال گزینه های خرید دیگر خود می باشند.


آرسنال تابستان گذشته قصد خرید فریزر را داشت اما به خاطر "شخصیت درونگرا" این بازیکن از خرید او پشیمان شد. از آن زمان فریزر به نیوکاسل، واتفورد و کریستال پالاس لینک شد همچنین بورنموث با نا امیدی در تلاش برای تمدید قرارداد این بازیکن حداقل تا پایان فصل می باشد تا شاید فریزر بتواند به این تیم برای باقی ماندن در لیگ جزیره کمک کند.


انتظار می رود که فریزر پیشنهاد تمدید تا پایان فصل جاری را بپذیرد. این بازیکن قبلا به خاطر تعهد نداشتن به تیم خود به صورت عمومی عذرخواهی کرد همچنین اعتراف کرد که شایعات بر سر آینده او باعث درگیری ذهنی اش شده بود. او در مصاحبه ای با BBC Radio Solent در ژانویه گفت:


"راستش را بخواهید فکر می کنم دیگر همه می دانند چه اتفاقی افتاده است. فقط سعی می کنم فوتبال بازی کنم. چهار ماه اول فصل تاثیر زیادی روی من داشت. من خودم نبودم و برای تیم بازی نمی کردم. صادقانه این موضوع را اعتراف می کنم."


"به این موضوع فکر می کنم. با خانواده ام در این باره صحبت کردم و این موضوع به نظرم خیلی بد بود. به تیم کمکی نکردم. زمان زیادی گذشت تا این موضوع را درک کنم اما من بیشتر از بقیه خودم را سرزنش می کنم و از همه هم تیمی‌هایم معذرت می خواهم. فقط می توانم بگویم که در شش ماه آینده برای باشگاه همه کار خواهم کرد. بعد از آن واقعا نمیدانم چه اتفاقی خواهد افتاد." 

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن