GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
تصمیم آمدن به آرسنال خواب را از تیرنی گرفته بود

تصمیم آمدن به آرسنال خواب را از تیرنی گرفته بود

مترجم:Moshtagh Laghaei 30

کیران تیرنی اعتراف می کند که انتقال 25 میلیون پوندی او از سلتیک به آرسنال خواب را از او گرفته بود چون جدایی از سلتیک که از کودکی در آن بوده برایش بسیار سخت بود. از مدت ها قبل شایعه شده بود که تیرنی به لیگ جزیره خواهد آمد و در نهایت تابستان 2019 آرسنال او را به خدمت گرفت. توپچی ها تیرنی را به خاطر توانایی ها و آینده دار بودنش خریدند.


افراد کمی نسبت به توانایی تیرنی در وفق پیدا کردن با زندگی در انگلستان شک داشتند. با این حال، برای او این سوال مطرح بود که آیا تصمیم درستی برای ترک سلتیک گرفته است یا نه چون او از کودکی طرفدار سلتیک بوده و محصول آکادمی همین تیم است. تیرنی قبل از پیوستن به آرسنال، 170 بازی برای سلتیک انجام داد. او در زمان پیوستنش به آرسنال در مصاحبه ای با اسکای اسپورت گفت:


"شب ها خوابم نمی برد. تصمیم سختی بود. می دانستم که باشگاه آرسنال چقدر بزرگ است. آنها تیمی بزرگ در لیگی بسیار بزرگ هستند. پیشنهاد آنها خیلی خوب بود اما شب ها نمی خوابیدم و به این فکر می کردم که در حال حاضر بهترین تصمیم چه می تواند باشد. زمان زیادی را صرف کردم. اولین پیشنهاد رسید و در آخرین روز نقل و انتقالات قرارداد را امضا کردم. در آن زمان تازه مصدومیتم تمام شده بود. به خودم گفتم "به این فکر نکن که چه اتفاقی قرار است بیفتد، فقط سخت تلاش کن و همانگ شو. هر اتفاقی دلیلی دارد." آرسنال یک باشگاه خیلی بزرگ است. وقتی که به اینجا آمدم این موضوع را درک کردم." 


تیرنی وقتی به آرسنال آمد به خاطر مصدومیتش تحت درمان قرار گرفت اما بازگرداندن آمادگی جسمانی مشکلاتی را برای این بازیکن جوان به وجود آورد. او فقط 11 بازی توانست برای آرسنال انجام دهد چون کتف او از جا در رفته بود و به خاطر آن مدت زیادی را نتوانست بازی کند.


تیرنی می گوید انجام بازی های این فصل سخت شده همچنین قرنطینه در بحران کرونا به او کمک کرده تا بتواند خود را برای حضور در ترکیب آرتتا آماده کند. تیرنی ماه مارس در مصاحبه ای با Sportbible گفت:


"شبی که در بازی با وستهم مهمان بودیم برای من خیلی سخت بود. می دانستم که در همان 15 دقیقه اول بازی کتفم از جا در رفته است و سعی کردم آن را جا بیاندازم. 10 دقیقه بعد تلاش کردم دوباره همان کار را بکنم. اما این بار متفاوت بود. انگار جدا شده بود و بازویم در حالتی قرار گرفته بود که احساس ناراحتی می کردم. کاملا از جا در رفته بود. خیلی ناراحت کننده بود چون می دانستم به عمل جراحی نیاز دارم. در 30 دقیقه سه بار کتفم از جای خود در رفت. هیچ کس نباید چنین چیزی را تجربه کند. به خودم گفتم "تا چند ماه نمی توانم بازی کنم". این را می دانستم که همه چیز خراب شده است. این در چهره ام مشخص بود. مصدومیت در شروع حضورم در آرسنال از نظر روحی تقریبا سخت ترین دوران زندگی ام بود."

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود