تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ

تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 96

با اینکه قرارداد اوبامیانگ با توپچی ها رو به پایان است اما باشگاه آرسنال همچنان پیشنهاد تمدید به این بازیکن نداده است. یک سال از قرارداد اوبامیانگ باقی مانده که بعد از اتمام آن، بازیکن آزاد خواهد شد و توپچی ها او را رایگان از دست خواهند داد. باشگاه آرسنال در وضعیت دشواری قرار دارد. توپچی ها نمی دانند که مهاجم گابنی خود را در تابستان پیش رو بفروشند یا او را نگه دارند و سال بعد رایگان از تیم برود.


بحران کرونا وضعیت را برای توپچی ها دشوارتر کرده است. مدت زمان پنجره نقل و انتقالات به خاطر همین شرایط موجود، کوتاه تر شده بنابراین به خاطر ضرر های مالی که بحران کرونا به باشگاه ها زده، آرسنال نمی تواند قیمت بالایی برای اوبامیانگ تعیین کند.


گفته می شود که آرسنال پیشنهاد تمدید قرارداد به اوبامیانگ داده است اما ESPN  ادعا می کند که توپچی ها هیچ پیشنهادی به مهاجم گابنی نداده اند و مذاکرات باشگاه با این بازیکن به بن بست خورده است. اوبامیانگ با توپچی ها در لیگ قهرمانان بازی نکرده و خیلی از افراد حس می کنند که آرسنال برای اینکه بتواند اوبامیانگ را برای تمدید قرارداد قانع کند، باید به هر ترتیبی که شده سهمیه بازی های اروپایی را به دست آورد.


آرسنال هنوز شانس کسب سهمیه بازی های اروپایی را دارد. شاگردان میکل آرتتا در رده نهم جدول هستند و 8 امتیاز با چلسی که در رده چهارم است فاصله دارد. گفته می شود که چلسی یک از علاقه مندان به اوبامیانگ است. با توجه به محرومیت منچسترسیتی از حضور در مسابقات اروپایی، تیم پنجم جدول هم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهد کرد. منچستریونایتد با اختلاف پنج امتیاز و با یک بازی بیشتر نسبت به آرسنال در رده پنجم قرار دارد.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال