تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ

تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 66

با اینکه قرارداد اوبامیانگ با توپچی ها رو به پایان است اما باشگاه آرسنال همچنان پیشنهاد تمدید به این بازیکن نداده است. یک سال از قرارداد اوبامیانگ باقی مانده که بعد از اتمام آن، بازیکن آزاد خواهد شد و توپچی ها او را رایگان از دست خواهند داد. باشگاه آرسنال در وضعیت دشواری قرار دارد. توپچی ها نمی دانند که مهاجم گابنی خود را در تابستان پیش رو بفروشند یا او را نگه دارند و سال بعد رایگان از تیم برود.


بحران کرونا وضعیت را برای توپچی ها دشوارتر کرده است. مدت زمان پنجره نقل و انتقالات به خاطر همین شرایط موجود، کوتاه تر شده بنابراین به خاطر ضرر های مالی که بحران کرونا به باشگاه ها زده، آرسنال نمی تواند قیمت بالایی برای اوبامیانگ تعیین کند.


گفته می شود که آرسنال پیشنهاد تمدید قرارداد به اوبامیانگ داده است اما ESPN  ادعا می کند که توپچی ها هیچ پیشنهادی به مهاجم گابنی نداده اند و مذاکرات باشگاه با این بازیکن به بن بست خورده است. اوبامیانگ با توپچی ها در لیگ قهرمانان بازی نکرده و خیلی از افراد حس می کنند که آرسنال برای اینکه بتواند اوبامیانگ را برای تمدید قرارداد قانع کند، باید به هر ترتیبی که شده سهمیه بازی های اروپایی را به دست آورد.


آرسنال هنوز شانس کسب سهمیه بازی های اروپایی را دارد. شاگردان میکل آرتتا در رده نهم جدول هستند و 8 امتیاز با چلسی که در رده چهارم است فاصله دارد. گفته می شود که چلسی یک از علاقه مندان به اوبامیانگ است. با توجه به محرومیت منچسترسیتی از حضور در مسابقات اروپایی، تیم پنجم جدول هم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهد کرد. منچستریونایتد با اختلاف پنج امتیاز و با یک بازی بیشتر نسبت به آرسنال در رده پنجم قرار دارد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن