تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر

تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر

مترجم:Moshtagh Laghaei 57

الکساندر لاکازت اصلا دوست ندارد به اینتر برود. باشگاه اینترمیلان به دنبال جایگزینی برای لائوتارو می باشد. با اینکه لاکازت تا 2022 با آرسنال قرارداد دارد اما شایعاتی درباره رفتن او از این باشگاه شنیده می شود. لائوتارو مارتینز به احتمال زیاد به بارسلونا خواهد رفت بنابراین آنتونیو کونته سرمربی اینتر به دنبال یک جایگزین مناسب برای این مهاجم می باشد.


لائوتارو گفته است که دوست دارد به بارسلونا برود و ظاهراً با لیونل مسی هم تماس داشته است. او در اینتر عملکرد خوبی داشته و در همه رقابت های فصل جاری 16 گل به ثمر رسانده و حالا می خواهد این باشگاه را ترک کند. لاکازت در فصل جاری در تلاش برای پیدا کردن جایگاهی در ترکیب اصلی آرسنال بوده اما همچنان اوبامیانگ در خط حمله به او ترجیح داده می شود.


به نقل از اکیپ فرانسه، لاکازت اصلا نمی خواهد به تیم کونته برود. این مهاجم فرانسوی در 26 بازی برای آرسنال در فصل جاری 9 گل به ثمر رسانده و 3 پاس گل داده است. در کل لاکازت از سال 2017 که به آرسنال آمده 45 گل به ثمر رسانده که البته در هفته های اخیر به اتلتیکو مادرید هم لینک شده است. 


اتلتیکومادرید سال 2017 می خواست لاکازت را بخرد اما از پنجره نقل و انتقالات محروم شد اما طبق شایعات این باشگاه می خواهد دوباره برای خرید لاکازت تلاش کند. گفته می شود که قرار است لاکازت و توماس لمار با هم معاوضه شوند. به نظر می آید که در تابستان پیش رو بودجه آرسنال به خاطر تاثیرات بحران کرونا و حضور نداشتن در لیگ قهرمانان کم خواهد بود.


اونای امری تابستان گذشته با بودجه کم خود به هر ترتیبی که بود باید تیم خود را می بست و حالا به نظر می آید که میکل آرتتا هم همین کار را باید انجام دهد. البته شرایط اوبامیانگ و آینده او در باشگاه، کار را برای آرتتا سخت خواهد کرد. اگر اوبامیانگ از آرسنال برود بعید است که لاکازت هم اینکار را انجام دهد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن