تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا

تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا

مترجم:Moshtagh Laghaei 119

امیلیانو مارتینز در چهار بازی اخیر سه کلین شیت و سیو های مهم و زیادی داشته که آرسنال را در بازی ها نجات داده است. قبل از بازی با لستر، مارتینز به تعریف و تمجید از میکل آرتتا که قبلا با او همبازی هم بود، پرداخته است. او می گوید که انتظارات زیادی از مربی اسپانیایی داشتند اما همچنان کیفیت کار این مربی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. او در مصاحبه ای با اسکای اسپورت گفت:


وقتی میکل به اینجا آمد می دانستیم چگونه مربی خواهد بود اما فکر نمی کردیم که اینقدر خوب باشد. او شگفت انگیز است. می داند که چگونه با بازیکنان با تجربه و بازیکنان جوان کار کند. او به ما برای بازی با هر تیمی برنامه بازی می دهد همچنین در تمرینات ما را امیدوار می کند. می داند که هر بازیکن باید در چه پستی، حالا چه دروازه‌بان، چه مهاجم و یا وینگر چپ باشد. وقتی که وارد بازی می شویم، سناریوهایی که در تمرنیات کار کردیم واقعا اتفاق می افتند بنابراین دیگر به تک تک کلمات او [آرتتا] باور داریم. هر وقت چیزی می گوید با اشتیاق زیاد به او گوش می دهیم چون می دانیم که او سطح ما را بالاتر می برد. آرتتا اینگونه است.


مارتینز سال 2010 به آرسنال آمد و معمولا دروازه‌بان سوم تیم بوده و بعضی فصل ها به صورت قرضی در تیم های دیگر بازی کرده است. او می گوید که همیشه به خودش و فرصتی که بتواند برای دروازه‌بان اول شدن خودش را ثابت کند، باور داشته است. او می گوید:


همیشه باور داشتم که می توانم که اینکار را در اینجا انجام دهم همچنین باشگاه هم همیشه به من باور داشته است. این یکی از دلایلی است که مدت طولانی اینجا ماندم. آنها همیشه باور داشتند که می توانم شماره یک تیم شوم. این انگیزه باعث شد ادامه دهم و در این سالها پیشرفت زیادی داشتم. همیشه در حال پیشرفت بودم و حرفه ام را رو به جلو می بردم.


امیدواریم که امی مارتینز در بازی مقابل لستر و جیمی واردی که آقای گل لیگ جزیره است، به عملکرد خوبش ادامه دهد.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 1 - 1 Leicester City

Emirates - Premier League

سه شنبه ۱۷ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی