تعیین سقف دستمزدها توسط فیفا

تعیین سقف دستمزدها توسط فیفا

مترجم:Moshtagh Laghaei 75

دنیای فوتبال در سراسر جهان تحت تاثیر بحران کرونا قرار گرفته، لیگ های فوتبال به تعلیق در آمدند و در بعضی کشورها فصل جاری لیگ ها با اعلام قهرمان یا بدون قهرمان به پایان رسیدند. بازی های لیگ جزیره از 17 ژوئن پشت در های بسته از سر گرفته می شوند همچنین باشگاه ها و بازیکنان مرتبا تست ویروس کرونا می دهند.


لیگ چمپیونشیپ انگلیس هم به دنبال لیگ جزیره ادامه پیدا می کند با این حال لیگ یک و دو انگلیس احتمالا پایان زودرس داشته باشند همچنین مشخص نیست که فصل جدید چه زمانی آغاز می شود. اینفانتینو با دعوت از اعضای فدراسیون ها برای ارائه دیدگاه ها برای راه حل های مناسب درباره نیاز به مقررات مالی سخت تر صحبت کرد. رئیس فیفا می گوید:


"چند پیشنهاد جالب درباره موضوعات مختلف از سقف دستمزد تا سقف هزینه خرید و مکانیزم‌های مالیاتی همچنین وظایفی فدراسیون ها برای مشارکت در ذخیره هزینه ها شنیده ام که در چنین زمانی می تواند به دنیای فوتبال کمک کند."


"فیفا در حال انجام فعالیت در این باره می باشد. حتی اگر با منافع شخصی که مغایر با ادعای ما برای مدیریت و راهبری می باشد، روبه رو شویم به این فعالیت ها ادامه می دهیم. این معیارها، پروژه ها و ایده ها باید در همه سطوح مورد بحث قرار بگیرند." 


"می دانم که این موضوع باعث بحث شدید می شود اما این بحث‌ها مفید خواهد بود پس باید در این باره صحبت کنیم و در این زمان سخت در کنار هم باشیم."


پیشنهاد سقف دستمزد به احتمال زیاد مشکلات خاص خود را به همراه دارد با این حال به نظر می آید که این کار به باشگاه های کوچکتر در این زمان که خیلی ها برای زنده ماندن مبارزه می کنند، کمک خواهد کرد. اینفانتینو می گوید:


"نیاز به ادامه بازی ها برای باشگاه های حرفه ای قابل درک بوده و در اولویت قرار گرفته اما ما باید تیم های ملی، فوتبال بانوان، لیگ های داخلی سطح پایین تر، فوتبال جوانان و نونهالان را هم در نظر بگیریم. باید اتحاد بین همه جوانب فوتبال را نشان دهیم."


اینفانتینو همچنین قول داد که فیفا تعداد بازی هایی که بازیکنان باید انجام دهند را بررسی و همچنین رقابت های بین قاره ای را نیز ایجاد کند.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال