تعیین سقف دستمزدها توسط فیفا

تعیین سقف دستمزدها توسط فیفا

مترجم:Moshtagh Laghaei 51

دنیای فوتبال در سراسر جهان تحت تاثیر بحران کرونا قرار گرفته، لیگ های فوتبال به تعلیق در آمدند و در بعضی کشورها فصل جاری لیگ ها با اعلام قهرمان یا بدون قهرمان به پایان رسیدند. بازی های لیگ جزیره از 17 ژوئن پشت در های بسته از سر گرفته می شوند همچنین باشگاه ها و بازیکنان مرتبا تست ویروس کرونا می دهند.


لیگ چمپیونشیپ انگلیس هم به دنبال لیگ جزیره ادامه پیدا می کند با این حال لیگ یک و دو انگلیس احتمالا پایان زودرس داشته باشند همچنین مشخص نیست که فصل جدید چه زمانی آغاز می شود. اینفانتینو با دعوت از اعضای فدراسیون ها برای ارائه دیدگاه ها برای راه حل های مناسب درباره نیاز به مقررات مالی سخت تر صحبت کرد. رئیس فیفا می گوید:


"چند پیشنهاد جالب درباره موضوعات مختلف از سقف دستمزد تا سقف هزینه خرید و مکانیزم‌های مالیاتی همچنین وظایفی فدراسیون ها برای مشارکت در ذخیره هزینه ها شنیده ام که در چنین زمانی می تواند به دنیای فوتبال کمک کند."


"فیفا در حال انجام فعالیت در این باره می باشد. حتی اگر با منافع شخصی که مغایر با ادعای ما برای مدیریت و راهبری می باشد، روبه رو شویم به این فعالیت ها ادامه می دهیم. این معیارها، پروژه ها و ایده ها باید در همه سطوح مورد بحث قرار بگیرند." 


"می دانم که این موضوع باعث بحث شدید می شود اما این بحث‌ها مفید خواهد بود پس باید در این باره صحبت کنیم و در این زمان سخت در کنار هم باشیم."


پیشنهاد سقف دستمزد به احتمال زیاد مشکلات خاص خود را به همراه دارد با این حال به نظر می آید که این کار به باشگاه های کوچکتر در این زمان که خیلی ها برای زنده ماندن مبارزه می کنند، کمک خواهد کرد. اینفانتینو می گوید:


"نیاز به ادامه بازی ها برای باشگاه های حرفه ای قابل درک بوده و در اولویت قرار گرفته اما ما باید تیم های ملی، فوتبال بانوان، لیگ های داخلی سطح پایین تر، فوتبال جوانان و نونهالان را هم در نظر بگیریم. باید اتحاد بین همه جوانب فوتبال را نشان دهیم."


اینفانتینو همچنین قول داد که فیفا تعداد بازی هایی که بازیکنان باید انجام دهند را بررسی و همچنین رقابت های بین قاره ای را نیز ایجاد کند.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن