تمایل آرتتا به تمدید با موستافی

تمایل آرتتا به تمدید با موستافی

مترجم:Moshtagh Laghaei 69

شکودران موستافی از سال 2016 که به آرسنال آمد، به خاطر اشتباهات برجسته در مدت حضورش در این تیم مورد انتقاد زیادی قرار گرفته و در زمان مربیگری اونای امری، به خروج از آرسنال نزدیک شده بود. امری هم در توصیه به موستافی گفت که رفتن به تیمی دیگر برای او و حرفه‌اش بهتر است.


با این اوصاف موستافی در تیم ماند و بعد از آمدن آرتتا دوباره در تیم جایگاهی برای خود پیدا کرد و در 15 بازی از 17 بازی اخیر فیکس بود و در 6 کلین شیت اخیر تیم کمک زیادی کرد. حالا صحبت از تمدید قرارداد شده و آرتتا هم گفته که تمایل دارد همکاری‌اش را با این مدافع آلمانی ادامه دهد. آرتتا می گوید:


این چیزی است که باشگاه باید برای آن تصمیم بگیرد اما او[موستافی] می داند چه نظری درباره‌اش دارم. همانطور که می دانید خیلی از او راضی هستم. نحوه بازی، تعهدش به کاری که سعی در انجام آن داریم و سطح عملکردش در هر سه یا چهار روز بازی خیلی ثبات دارد.


موستافی روز یکشنبه در دربی حساس شمال لندن مقابل تاتنهام، باز هم در ترکیب آرسنال فیکس خواهد بود.

لینک کوتاه لینک منبع

Tottenham 2 - 1 Arsenal

Tottenham Hotspur - Premier League

یکشنبه ۲۲ تیر - ۲۰:۰۰

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد