تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال

تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 70

داوید لوئیز قرارداد خود را با آرسنال دو سال دیگر تمدید خواهد کرد. لوئیز فیلیپه ویرا مدیر باشگاه بنفیکا با داوید لوئیز درباره بازگشت این بازیکن به بنفیکا در تابستان پیش رو صحبت کرده بود اما می گوید که لوئیز با آرسنال تمدید خواهد کرد. 


ویرا می گوید لوئیز در آستانه امضای قراردادی جدید با آرسنال است. توپچی ها پیشنهاد تمدید قرارداد کوتاه مدت با پاداش در صورت داشتن عملکرد خوب را به لوئیز داده است.


باشگاه بنفیکا امیدوار بود که لوئیز را برای بازگشت به این تیم قانع کند چون قرارداد فعلی او 30 ژوئن به پایان می رسد و بازیکن آزاد خواهد بود. کیا جورابچیان ایجنت این مدافع برزیلی با آرسنال صحبت هایی داشته و مطمئن است که موکلش قرارداد جدیدی با توپچی ها امضا خواهد کرد. 


آرسنال نمی خواهد قرارداد لوئیز را بیشتر از 12 ماه تمدید کند اما به نظر می آید که همه چیز طبق خواسته این مدافع برزیلی پیش خواهد رفت. ویرا مدیر بنفیکا در مصاحبه ای با یک کانال تلویزیونی پرتغالی گفت:


"با او (لوئیز) صحبت کردم. همراه کیا ایجنت خود داخل ماشین بودند و به سمت دفتر باشگاه آرسنال می رفتند تا قرارداد یک یا دوساله امضا کنند. داوید لوئیز 33 ساله است و باید پول در آورد."


ویرا می گوید که با لوئیز رابطه پدر و پسری دارد اما نمی تواند به اندازه آرسنال به او دستمزد بدهد. داوید لوئیز در حال حاضر 120 هزار پوند در هفته دریافت می کند. 


تعداد مدافعان میانی آرسنال زیاد است. سوکراتیس پاپاستاتوپولوس، شکودران موستافی، کالوم چمبرز، راب هولدینگ و پابلو ماری همگی مدافع میانی هستند که البته ماری به صورت قرضی در آرسنال بازی می کند اما باشگاه قصد دارد تا قرارداد او را دائمی کند. همچنین ویلیام سالیبا هم که مدافع میانی است تابستان پیش روبه جمع توپچی ها خواهد پیوست.


باشگاه آرسنال همچنین به دنبال خرید عادل اوچیچه 17 ساله از پاری سن ژرمن می باشد اما این بازیکن با سن اتین بر سر انتقال صحبت هایی داشته است. اوچیچه در تابستان بازیکن آزاد می شود و آرسنال به دنبال امضای قرارداد با او می باشد اما به نظر می آید که سن اتین در این معامله توپچی ها را شکست داده است.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن