تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال

تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 106

داوید لوئیز قرارداد خود را با آرسنال دو سال دیگر تمدید خواهد کرد. لوئیز فیلیپه ویرا مدیر باشگاه بنفیکا با داوید لوئیز درباره بازگشت این بازیکن به بنفیکا در تابستان پیش رو صحبت کرده بود اما می گوید که لوئیز با آرسنال تمدید خواهد کرد. 


ویرا می گوید لوئیز در آستانه امضای قراردادی جدید با آرسنال است. توپچی ها پیشنهاد تمدید قرارداد کوتاه مدت با پاداش در صورت داشتن عملکرد خوب را به لوئیز داده است.


باشگاه بنفیکا امیدوار بود که لوئیز را برای بازگشت به این تیم قانع کند چون قرارداد فعلی او 30 ژوئن به پایان می رسد و بازیکن آزاد خواهد بود. کیا جورابچیان ایجنت این مدافع برزیلی با آرسنال صحبت هایی داشته و مطمئن است که موکلش قرارداد جدیدی با توپچی ها امضا خواهد کرد. 


آرسنال نمی خواهد قرارداد لوئیز را بیشتر از 12 ماه تمدید کند اما به نظر می آید که همه چیز طبق خواسته این مدافع برزیلی پیش خواهد رفت. ویرا مدیر بنفیکا در مصاحبه ای با یک کانال تلویزیونی پرتغالی گفت:


"با او (لوئیز) صحبت کردم. همراه کیا ایجنت خود داخل ماشین بودند و به سمت دفتر باشگاه آرسنال می رفتند تا قرارداد یک یا دوساله امضا کنند. داوید لوئیز 33 ساله است و باید پول در آورد."


ویرا می گوید که با لوئیز رابطه پدر و پسری دارد اما نمی تواند به اندازه آرسنال به او دستمزد بدهد. داوید لوئیز در حال حاضر 120 هزار پوند در هفته دریافت می کند. 


تعداد مدافعان میانی آرسنال زیاد است. سوکراتیس پاپاستاتوپولوس، شکودران موستافی، کالوم چمبرز، راب هولدینگ و پابلو ماری همگی مدافع میانی هستند که البته ماری به صورت قرضی در آرسنال بازی می کند اما باشگاه قصد دارد تا قرارداد او را دائمی کند. همچنین ویلیام سالیبا هم که مدافع میانی است تابستان پیش روبه جمع توپچی ها خواهد پیوست.


باشگاه آرسنال همچنین به دنبال خرید عادل اوچیچه 17 ساله از پاری سن ژرمن می باشد اما این بازیکن با سن اتین بر سر انتقال صحبت هایی داشته است. اوچیچه در تابستان بازیکن آزاد می شود و آرسنال به دنبال امضای قرارداد با او می باشد اما به نظر می آید که سن اتین در این معامله توپچی ها را شکست داده است.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال