تمسخر دستمزد بازیکنان برایتون توسط گندوزی!

تمسخر دستمزد بازیکنان برایتون توسط گندوزی!

مترجم:Moshtagh Laghaei 93

در بازی آرسنال و برایتون بعد از برخورد موپای با برند لنو که به مصدومیت این دروازه‌بان منجر شد، مقداری درگیری صورت گرفت اما به نقل از دیلی میل، گندوزی به درگیری کلامی در طول بازی ادامه داد. او دستمزد بازیکنان برایتون را با هم تیم های خود مقایسه و آنها را مسخره کرد. 


دستمزد گندوزی 40 هزار پوند در هفته است در حالی که بالاترین دستمزد در آرسنال متعلق به اوزیل است که حدود 350 هزار پوند در هفته دریافت می کند. بالاترین دستمزد در برایتون 50 هزار پوند در هفته می باشد. بعد از بازی موپای گفت که بازیکنان آرسنال باید بیشتر تواضع داشته باشند که به نظر می آید منظور او گندوزی باشد. یکی از منابع سایت میرور می گوید:


او [گندوزی] می گفت که بازیکنان برایتون بی ارزش هستند همچنین او و هم تیمی‌هایش خیلی بیشتر از بازیکنان برایتون دستمزد می گیرند. او در بازی های دیگر هم این کار را کرده البته آرسنال باشگاه آبرومندی می باشد و از چنین رفتارهایی بیزار است.


اتحادیه فوتبال انگلیس حرکت آخر بازی گندوزی را بررسی کرد و چون داور مسابقه در گزارش خود به آن اشاره نکرده بود و بعداً در فیلم های VAR مشاهده شد، هیچ محرومیتی برای گندوزی در نظر گرفته نشد. با این اوصاف، پری گرووز بازیکن سابق آرسنال امیدوار است که آرتتا با گندوزی 21 ساله صحبت کند. گرووز در مصاحبه با تاک اسپورت گفت:


چیزهایی درباره رفتار گندوزی شنیده‌ام. هر کسی می خواهد که بازیکنانش در زمین بازی بی پروا و کمی سرکش باشند اما او [گندوزی] به اندازه کافی بازیکن خوبی نیست که بخواهد با مردم مشاجره کند. اگر موپای از گندوزی این حرف‌ها را شنیده باشد و بعد از آن گل پیروزی را زده باشد حق دارد که بگوید "حالا چه حرفی برای گفتن داری؟" یک نفر، مثل آرتتا یا یک نفر از کادر مربیگری یا حتی یکی از بازیکنان بزرگتر باید با گندوزی صحبت کند و به او بگوید که سرش در کار خودش باشد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!