توریرا دوست دارد که به ایتالیا بازگردد

توریرا دوست دارد که به ایتالیا بازگردد

مترجم:Moshtagh Laghaei 82

لوکاس توریرا آینده خود را در آرسنال نامعلوم می داند و ایجنت او می گوید این بازیکن مایل است که به ایتالیا بازگردد. توریرا تابستان 2018 از سمپدوریا به آرسنال آمد. آرسنال قبل از شروع جام جهانی 2018 توافقات را با توریرا انجام داد و بعد از آن این بازیکن به تیم ملی اش رفت تا در جام جهانی بازی کند.


توریرا استعداد قابل توجهی از خود نشان داد همچنین به او وعده داده شده بود که به یک ستاره در انگلیس تبدیل خواهد شد. این بازیکن دوران سختی را در آرسنال گذرانده و به صورت ثابت در ترکیب توپچی ها نبوده است البته مقدار کمی از عملکرد او را شاهد بوده ایم.


توریرا فصل 20-2019 در همه رقابت ها 33 بازی برای توپچی ها انجام داد اما قبل از آمدن آرتتا به عنوان سرمربی وشروعی دوباره برای تیم، دچار مصدومیتی بدموقع شد. گفته می شود که توریرا قانع شده در صورت ماندن می تواند در آینده ای نه چندان دور به بهترین سطح خود برسد اما ایجنت او می گوید این بازیکن مایل است که به ایتالیا بازگردد. پابلو بنتانکور در مصاحبه با توتومرکاتو وب(TuttoMercatoWeb) می گوید:


" لوكاس نسبت به برخی اختلافات فنی حس بدی داشت اما بهتر شد. ولی بعد مصدوم شد که خوشبختانه خیلی جدی نبود. حالا کاملا بهبود یافته و معتقدم که او بازیکنی با ارزش بالا در نقل و انتقالات خواهد بود."


بنتانکور درباره احتمال انتقال در تابستان پیش رو گفت:


"باید با آرسنال صحبت کنم. توریرا دوست دارد که به ایتالیا بازگردد اما باید بگویم که باشگاه آرسنال با او رفتار بسیار خوبی داشته است."


با اینکه مشخص نیست توریرا در تابستان پیش رو از آرسنال می رود یا خیر، بنتانکور احساس می کند کسانی که در پی استعدادهای ناب و بی نظیر هستند باید به دنبال تعدادی از بازیکنان اروگوئه ای بروند. او در ادامه درباره تاثیرات بحران کرونا بر فوتبال می گوید:


"اروگوئه همچنان بهترین سرزمین برای بازیکنان جوان در امریکای جنوبی خواهد بود. منچستر سیتی طرحی را برای توسعه فوتبالیست‌های جوان در اروگوئه به دولت ارائه داده است. به طور کلی دنیای فوتبال باید مراقب باشد. به جز از اینکه درآمد پخش تلویزیونی خواهند داشت یا نه، هنوز مشخص نیست که اگر فوتبال شروع شود چگونه بازی ها برگزار خواهد شد."

لینک کوتاه لینک منبع