توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا

توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا

مترجم:Moshtagh Laghaei 62

قبل از بازی با تاتنهام از آرتتا پرسیده شد که بوکایو ساکا برای پیشرفت باید چه کار کند. آرتتا در جواب گفت:


[خطاب به ساکا] قبل از هر چیز از این لحظات لذت ببر. فوتبال لحظات خیلی خوب و بعضی وقت ها دشوار دارد. کارت را خوب انجام می دهی پس از آن لذت ببر. اما بدان که این لحظات در 24 تا 48 ساعت تغییر می کند. همیشه باید برای هر اتفاقی آماده واکنش و عمل کردن باشی. بوکایو این گونه است. در همه جلسات تمرین همیشه ثبات دارد و هیچ تغییری در نحوه عملکرد او دیده نمی شود. گاهی اوقات فراز و نشیب کمی خواهد داشت که البته عادی است. چون برای هر بازیکنی چه 18 ساله و چه 38 ساله اتفاق می افتد. باید این موضوع را بفهمد و در درون خود حس کند. ما اینجاییم تا از او حمایت و به پیشرفتش کمک کنیم، همین. [از این لحظات] لذت ببر!


جام ملت های اروپا یا همان یورو سال 2021 برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد بازیکنانی مثل ساکا، میسون گرینوود، فیل فودن و دین هندرسون در این مسابقات حضور خواهند داشت. گفته می شود ساوتگیت قصد دارد ماه سپتامبر در بازی های لیگ ملت‌ها مقابل ایسلند و دانمارک به این بازیکنان فرصت بازی بدهد. 


ساکا می تواند به اندازه بقیه بازیکنانی که به تیم ملی دعوت می شوند با ارزش باشد. تطبیق پذیری او باعث می شود که در چندین پست مثل دفاع چپ، وینگر چپ یا هافبک وسط بتواند بازی کند. این دقیقا چیزی است که ساکا را به یک بازیکن کلیدی در ترکیب آرسنال تبدیل می کند. او در 5 بازی از 6 بازی اخیر فیکس بوده و در همه جای ترکیب قرار داشته است. هنوز تا ماه سپتامبر مدت زیادی مانده و شاید اصلا مسابقات بین‌المللی آن موقع هم برگزار نشوند. الان ساکا باید روی ادامه دادن به عملکرد خوبش در آرسنال تمرکز کند تا بتواند فرصت بازی برای تیم ملی را بدست آورد. 

لینک کوتاه لینک منبع

Tottenham 2 - 1 Arsenal

Tottenham Hotspur - Premier League

یکشنبه ۲۲ تیر - ۲۰:۰۰

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد