توصیه ایان رایت به آرتتا در آستانه بازی با منچسترسیتی

توصیه ایان رایت به آرتتا در آستانه بازی با منچسترسیتی

مترجم:Moshtagh Laghaei 58

آرسنال چهارشنبه با منچسترسیتی بازی خواهد کرد. توپچی ها همچنان شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را دارند البته برای این کار نباید امتیاز از دست بدهند. ایان رایت ستاره سابق آرسنال معتقد است که توپچی ها اگر درست بازی کنند، می توانند سیتی را شکست دهند. ایان رایت درباره اینکه بازی بدون تماشاچی برای توپچی ها فایده دارد، گفت:


ممکن است (فایده داشته باشد)، با این حال حریف آنها منچسترسیتی است که بازیکنان خیلی خوبی دارد. وقتی که بازیکنان در حال و هوایی بازی کنند که فشار راضی کردن هواداران را بر روی آنها نباشد، راحت تر بازی می کنند. آرسنال باید به آنجا برود و آنها را به شدت تحت فشار قرار دهد. باید کاری کند که منچسترسیتی بفهمد با اینکه هواداری در ورزشگاه وجود ندارد، بازی برای آنها سخت خواهد بود. اگر آرسنال آروم بازی کند و بازیکنانی مثل دی‌بروین و آگوئرو را مهار نکند قطعا شکست خواهد خورد.


با محرومیت منچسترسیتی از حضور در مسابقات اروپایی، رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان جذاب تر خواهد شد. لیورپول در فصل جدول قرار دارد و قهرمان زودهنگام لیگ است. لسترسیتی، چلسی و منچستریونایتد به ترتیب در رده های سوم تا پنجم قرار دارند. با این حال ولورهمپتون، شفیلدیونایتد، تاتنهام، آرسنال، حتی برنلی و کریستال پالاس هم شانس کسب سهمیه را دارند.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!