توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری

توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری

مترجم:Moshtagh Laghaei 74

در حال حاضر یک سال از قرارداد اوبامیانگ باقی مانده اما به خاطر تاخیری که در بازی های فوتبال به خاطر بحران کرونا به وجود آمد، پنجره نقل و انتقالات هم با تاخیر باز خواهد شد. فعلا آینده اوبامیانگ در هاله ای از ابهام قرار دارد. این بازیکن همچنان برای تمدید قرارداد با باشگاه به توافق نرسیده و به نظر می آید که هنوز آماده نیست که برای آینده اش تصمیم بگیرد.


سول کمپبل معتقد است که اوبامیانگ قبل از تصمیم گرفتن برای آینده اش باید به این باور برسد که آیا آرسنال می تواند با خرید بازیکن در تابستان با تیم های بالای جدول رقابت کند یا نه همچنین باید با آرتتا هم صحبت کند. کمپبل در مصاحبه با Stadium Astro گفت:


او باید آرام باشد و با سرمربی خود صحبت کند همچنین باید بداند که آنها چه بازیکنانی را می خواهند بخرند. همه چیز به اعتماد بستگی دارد. باید باشگاه به او اطمینان دهد و بگوید بله در حال حاضر به دنبال فلان بازیکن ها هستیم و می خواهیم دو یا سه بازیکن بخریم و احتمالا آنها باعث پیشرفت ما برای رقابت با چهار تیم اول لیگ جزیره می شوند. او باید با اطرافیانش خیلی جدی درباره دو یا سه سال آینده باشگاه صحبت کند چون به اندازه پنج یا شش سال زمان برای اینکه ببیند چه پیش می آید ندارد. الان به موفقیت خیلی سریع و فوری نیاز دارد.


کمپبل در ادامه می گوید که مقدار پولی که باشگاه ها خرج می کنند قهرمان را مشخص نمی کند، بلکه خریدهای درست در زمان درست آن را مشخص خواهد کرد. او می گوید:


بعضی وقت ها باید پول زیادی خرج کنید اما گاهی اوقات خوش شانس خواهید بود و سالی فوق‌العاده و موفقیت آمیز خواهید داشت. مثلا لستر را بگوییم. آنها به کار خود ادامه دادند و این اتفاق برایشان افتاد. بدون شک می شود به او[آرتتا] اعتماد کرد. اوبامیانگ باید قلباً تصمیم بگیرد که کجا می خواهد برود. هر جایی که این حس را داشته باشد که بگوید "اگر بتوانم اینجا بازی کنم همین جا می مانم و کارم را ادامه می دهم همچنین باور دارم که آنها دو یا سه بازیکن خواهند خرید و به آنها ایمان دارم" باید برود. همه چیز به همین موضوع بستگی دارد. هیچکس نمی تواند جادو کند. می توانید 150 تا 200 میلیون پوند خرج کنید اما نمی توانید جام بگیرید. ممکن است که به پروفایل بازیکنان شما کمک کند اما لزوما به جام گرفتن ختم نمی شود. گاهی اوقات باید به غریزه خود اعتماد کنید و امید داشته باشید که سران باشگاه با شما هم نظر باشند.


آیا به آرتتا بودجه کافی برای تغییرات لازم در تابستان داده می شود؟ آیا روند صعودی اخیر تیم که به کمک سرمربی به وجود آمده اوبامیانگ را برای تمدید قراردادش با باشگاه متقاعد می کند؟ باید دید که چه می شود.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال