توصیه پارلور به آرسنال درباره کیران تیرنی

توصیه پارلور به آرسنال درباره کیران تیرنی

مترجم:Moshtagh Laghaei 45

کیران تیرنی در آخرین لحظات نقل و انتقالات، با 25 میلیون پوند از سلتیک به آرسنال آمد و به خاطر مصدومیت، در فصل جاری فقط 11 بازی انجام داده است. این مدافع 23 ساله به لسترسیتی لینک شده که اگر به این تیم برود می تواند دوباره زیر نظر برندن راجرز مربی سابق خود کار کند.


لستر به دنبال یک مدافع چپ می باشد چون چلسی به دنبال خرید بن چیلوِل مدافع چپ آنها می باشد. شاگردان راجرز به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند. بوکایو ساکا در پست دفاع چپ برای آرسنال در فصل جاری عملکرد خوبی به نمایش گذاشته بنابراین ممکن است تیرنی بخواهد از جمع توپچی ها جدا شده و به لستر برود.


ری پارلور اسطوره توپچی ها به آرسنال توصیه می کند که تیرنی را نگه دارد و به او برای اثبات کیفیت بازی خود فرصت دهند. پارلور در مصاحبه با تاک اسپورت می گوید:


"اگر او (تیرنی) به لستر برود، فصل بعدی در لیگ قهرمانان بازی خواهد کرد اما اگر آرسنال اجازه خروج این بازیکن را می داد متعجب می شدم. لستر باید پول زیادی بابت تیرنی بدهد و او را به خدمت بگیرد. واقعا نمی توانم چنین قیمتی(25 میلیون پوند) را برای این بازیکن درک کنم. فکر می کنم آنها حدودا با همین قیمت او را خریدند."


"می دانم مصدومیت هایی داشته اما تعجب خواهم کرد. آنها کولاشیناچ را در پست دفاع چپ دارند اما بازی های تیرنی را دیده ام و به نظر می رسد که بازیکن شگفت انگیزی است. از نظر سنی هم همین‌گونه می باشد. او خیلی جوان است."


"مصدومیت هایی برای او پیش خواهد آمد اما اگر من مربی آرسنال بودم تیرنی را نگه می داشتم. وقتی که از نظر بدنی کاملا آماده شد به او بازی می دادم و به دقت بازی‌اش را بررسی می کردم.  اگر برندن راجرز بفهمد که آرسنال درباره فروش تیرنی تردید دارد، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. فوتبال دیگر شما را غافلگیر نمی کند، نه؟"

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!