توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها

توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها

مترجم:Moshtagh Laghaei 129

کوین کمپبل بازیکن سابق توپچی‌ها معتقد است که خرید توماس پارتی باید در اولویت باشگاه آرسنال قرار بگیرد چون این بازیکن می تواند خط هافبک تیم آرتتا را تقویت کند. کمپبل می گوید که آرسنال به هافبکی در سبک پاتریک ویرا و گیلبرتو سیلوا نیاز دارد. 


بودجه آرسنال برای نقل و انتقالات به خاطر حضور در لیگ اروپا بیشتر شد که خیلی هم مورد نیاز باشگاه بود. پیروزی مقابل چلسی در فینال جام حذفی باعث شد که کمی از مشکلات مالی ناشی از بحران کرونا کاهش پیدا کند. گفته می شود که میکل آرتتا مشتاق شده تا توماس پارتی را قبل از شروع رقابت های فصل 21-2020 به خدمت بگیرد. کوین کمپبل یک از بزرگترین طرفداران پارتی است. او در مصاحبه ای با GentingBet گفت:


آرسنال بعد از پاتریک ویرا و گیلبرتو سیلوا چنین بازیکنی نداشته. آرسنال در مرکز زمین به چنین بازیکنی نیاز دارد. گرانیت ژاکا و لوکاس توریرا به تیم آمدند اما این دو آن گونه نیستند. بازی های پارتی را دیده‌ام و به نظرم برای آرسنال عالی است. پارتی باید اولین خرید توپچی‌ها در نقل و انتقالات باشد.


کمپبل همچنین معتقد است که ویلیام سالیبا بعد از آمدن به آرسنال در قلب دفاع این تیم خواهد درخشید. از کمپبل پرسیده شد که آرسنال چه قسمت‌هایی از تیمش را باید تقویت کند که او در جواب گفت:


می خواهم که توماس پارتی به تیم بیاید پس آنها باید هافبک میانی و مدافع میانی بیاورند. ما یک بازیکن جوان به اسم ویلیام سالیبا داریم که در پست دفاع میانی بازی خواهد کرد و فکر می کنم حالا که سالیبا را داریم، مهم‌ترین پست بعدی هافبک میانی دفاعی است. کلید حل مشکلات همین پست هافبک میانی دفاعی است و پارتی همان کلید خواهد بود.


فینال جام حذفی مقابل چلسی آخرین بازی از رقابت های فصل 20-2019 بود. فصل جدید لیگ جزیره بعد از تعطیلات تابستانی مختصر، در ماه سپتامبر شروع خواهد شد.

لینک کوتاه لینک منبع