تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد

تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 96

کیران تیرنی با وجود مصدومیتی که اوایل فصل داشت، عملکرد فوق‌العاده‌ای را در طول فصل از خودش نشان داد. تیرنی یکی از با ثبات ترین بازیکنان ترکیب آرتتا از زمان شروع مجدد بازی‌ها بوده و در پست وینگ دفاعی چپ و مدافع وسط عملکرد خیلی خوبی داشت.


درست مثل وینتربورن که با تعهد و انرژی‌اش توانست موفقیت زیادی را در دوره 13 ساله‌اش در آرسنال کسب کند، تیرنی هم با نمایش پرانرژِی و با انگیزه‌اش در بازی‌ها در بین هواداران محبوب شد. دیکسون اعتراف می کند که تیرنی شباهت زیادی به هم تیمی سابقش یعنی وینتربورن دارد. او در مصاحبه با تاک اسپورت می گوید:


تیرنی در همین سن با نایجل وینتربورن مقایسه شده و اینکه گفته می شود "او خیلی به نایجل زمانی که به آرسنال آمد شباهت دارد." باید بگویم که تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد. البته بازیکن باید اینگونه باشد اما بعضی وقت‌ها اینگونه نیست. حالا ما به بازیکنان جوان نگاه می کنیم و گاهی اوقات از تلاش های آنها انتقاد می کنیم. به آنها نگاه کرده و می گوییم "او باید فلان کار را بکند" اما اینکه تیرنی با سیستمی که آرتتا از او می خواهد هماهنگ شده باعث شده که بتواند در هر پستی بازی کند.


وقتی که تیرنی به آرسنال آمد من را تحت تاثیر قرار داد. او مصدومیت‌هایی هم داشت. بازی‌هایش را کم و بیش دیده‌ام. فکر می کنم که با دیدن بازی های او در هر هفته یک بازیکن واقعی را می توانید ببینید چون مشخص است که در بعضی بازی‌ها خوب بازی نمی کند و گاهی اوقات عالی کار می کند. کم پیش می آمد که نایجل بد بازی کند اما هر وقت که در پایین تر از سطح خود بازی می کرد نمره 7 از 10 می گرفت. با خودم فکر می کردم "اگر این سطح پایین اوست، سطح بالایش چه خواهد بود"

لینک کوتاه لینک منبع