GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
جاناتان دیوید از رویای بازی در پریمیر لیگ میگوید

جاناتان دیوید از رویای بازی در پریمیر لیگ میگوید

مترجم:Moshtagh Laghaei 51

آرسنال برای تقویت خود میخواهد با 17.5 میلیون پوند جاناتان دیوید 20 ساله را به خدمت بگیرد. با تایید خبرگزاری گل آرتتا این بازیکن کانادایی را زیر نظر دارد. آرسنال آماده است تا در صورت خروج اوبامیانگ یا لاکازت در تابستان پیش رو برای خرید جاناتان دیوید اقدام کند.
جاناتان دیوید در این فصل 23 گل در تمام رقابت ها برای خنت به ثمر رسانده است. او به مربیگری جس تروپ در جایگاه دوم لیگ بلژیک قرار دارد. همچنین با خنت تا یک شانزدهم لیگ اروپا هم رسید که توسط رم حذف شدند. او همچنین در بازی برگشت با رم گلزنی کرد. با علاقه ای که به آمدن به انگلستان دارد او نمیخواهد به تیمی برود که در آن نیمکت نشین شود. او در مصاحبه با گاردین می گوید:
"من خیلی به این موضوع فکر نمیکنم. در حال حاضر من تقریبا تمام دقایق هر مسابقه را بازی میکنم. این موضوع برای رسیدن به سطح مطلوب خیل به من کمک کرده است. من باید جای درستی برم. جایی که بتونم به اندازه کافی بازی کنم و پیشرفت کنم. نمی خواهم جایی بروم که فقط روی نیمکت بنشینم. پس باید درست تصمیم بگیرم. میخواهم یکی از بهترین مهاجم های دنیا شوم. این هدف من است. پریمیرلیگ پر رقابت ترین و بهترین در دنیا است. مسلماً این لیگ جایی است که من دوست داشته باشم در آینده در آن بازی کنم."
همچنین این بازیکن 20 ساله درباره باشگاه کنونی اش خنت صحبت کرد. او میگوید که این باشگاه در ماه دسامبر در  زمان مرگ مادرش اجازه دادند تا او مدتی مرخصی بگیرد.
"خیلی برایم ارزش داشت. وضعیت سختی بود. من به حمایت آدم های اطرافم نیاز داشتم. باشگاه میدانست که م در این موقعیت باید در کنار خانواده ام باشم. بنابراین آنها به من مرخصی دادند بتوانم در کنار خانواده ام باشم و از آنها ممنونم. "
دیوید در نیویورک به دنیا آمد. اما بازی برای تیم ملی مردان ایالات متحده را نپذیرفت. او به جای آن برای تیم ملی کانادا بازی میکند. او دلیل خود را برای این کار توضیح می دهد:
" کانادا به من زندگی خوبی داده است و مرا تبدیل به مردی که الان هستم کرده است. من سپاسگزار هستم و حالا زمانی که کاری را که کانادا برای من کرد جبران کنم. به همین دلیل این تصمیم را گرفتم. می خواهم کار فوق العاده ای در گروهی که الان هستیم انجام دهم و کانادا را در جایی که لازمه قرار دهم. برای همه ما هدف جام جهانی 2022 است و فکر میکنم که ما شانس بالایی برای کسب سهمیه داریم. خیلی هیجان انگیز است که در وطن خود در جام جهانی 2026 بازی کنیم. اما این موضوع مربوط به آینده است."

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو