جریمه و احتمال محرومیت متئو گندوزی

جریمه و احتمال محرومیت متئو گندوزی

مترجم:Moshtagh Laghaei 264

هیئت مدیره اتحادیه فوتبال انگلیس برای تصمیم گیری درباره گندوزی، منتظر است تا ببیند مارتین اتکینسون داور مسابقه آرسنال و برایتون، درگیری گندوزی و موپای را در گزارش خود می نویسد یا نه. ممکن است که اتحادیه فوتبال درصورت نبودن این درگیری در گزارش داور مسابقه باز هم گندوزی را جریمه یا محروم کند. 


به احتمال زیاد گندوزی جریمه خواهد شد مگر اینکه داور مسابقه در گزارش خود عنوان کند این اتفاق را دیده و تصمیم گرفته که کاری نکند. با این حال ممکن است به خاطر پیگیری سریع اتحادیه فوتبال، گندوزی از بازی بعد آرسنال که با ساتهمپتون می باشد محروم شود.


این درگیری به خاطر این بود که گندوزی، موپای را مقصر مصدومیت برند لنو دروازه‌بان آرسنال می دانست. لنو هم بعد از مصدومیت به خاطر برخورد با موپای از این بازیکن عصبانی شده بود. آرتتا سرمربی آرسنال گفت که کار موپای عمدی نبوده اما بازیکنان تحریک شده بودند و گندوزی در طول بازی خیلی عصبی بود.


موپای در صحنه ای دیگر روی زمین افتاد اما در بازپخش تلویزیون دیده شد که گندوزی به شکم موپای ضربه زد. گل لحظات پایانی موپای تیم آرسنال را بیشتر تحریک کرد و در نهایت گندوزی به موپای حمله کرد و گردن او را گرفت. موپای بعد از بازی گفت:


بعضی از بازیکنان آرسنال باید یاد بگیرند که بعضی وقت ها تواضع داشته باشند. آنها خیلی صحبت می کردند، مخصوصا یکی از آنها بیشتر حرف می زد. به خاطر اتفاقی که برای لنو افتاد متاسفم. نمی خواستم که به او صدمه بزنم. امیدوارم زودتر خوب شود.

لینک کوتاه لینک منبع