جریمه و احتمال محرومیت متئو گندوزی

جریمه و احتمال محرومیت متئو گندوزی

مترجم:Moshtagh Laghaei 76

هیئت مدیره اتحادیه فوتبال انگلیس برای تصمیم گیری درباره گندوزی، منتظر است تا ببیند مارتین اتکینسون داور مسابقه آرسنال و برایتون، درگیری گندوزی و موپای را در گزارش خود می نویسد یا نه. ممکن است که اتحادیه فوتبال درصورت نبودن این درگیری در گزارش داور مسابقه باز هم گندوزی را جریمه یا محروم کند. 


به احتمال زیاد گندوزی جریمه خواهد شد مگر اینکه داور مسابقه در گزارش خود عنوان کند این اتفاق را دیده و تصمیم گرفته که کاری نکند. با این حال ممکن است به خاطر پیگیری سریع اتحادیه فوتبال، گندوزی از بازی بعد آرسنال که با ساتهمپتون می باشد محروم شود.


این درگیری به خاطر این بود که گندوزی، موپای را مقصر مصدومیت برند لنو دروازه‌بان آرسنال می دانست. لنو هم بعد از مصدومیت به خاطر برخورد با موپای از این بازیکن عصبانی شده بود. آرتتا سرمربی آرسنال گفت که کار موپای عمدی نبوده اما بازیکنان تحریک شده بودند و گندوزی در طول بازی خیلی عصبی بود.


موپای در صحنه ای دیگر روی زمین افتاد اما در بازپخش تلویزیون دیده شد که گندوزی به شکم موپای ضربه زد. گل لحظات پایانی موپای تیم آرسنال را بیشتر تحریک کرد و در نهایت گندوزی به موپای حمله کرد و گردن او را گرفت. موپای بعد از بازی گفت:


بعضی از بازیکنان آرسنال باید یاد بگیرند که بعضی وقت ها تواضع داشته باشند. آنها خیلی صحبت می کردند، مخصوصا یکی از آنها بیشتر حرف می زد. به خاطر اتفاقی که برای لنو افتاد متاسفم. نمی خواستم که به او صدمه بزنم. امیدوارم زودتر خوب شود.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!