جزئیات اطلاعات بازی آرسنال و منچسترسیتی

جزئیات اطلاعات بازی آرسنال و منچسترسیتی

مترجم:Moshtagh Laghaei 57

توپچی ها روز 17 ژوئن باید به ورزشگاه اتحاد رفته و با منچسترسیتی بازی کند همچنین استون ویلا به مصاف شفیلد یونایتد خواهد رفت. این چهار تیم نسبت به بقیه تیم ها یک بازی کمتر انجام داده اند. به نقل از تلگراف بازی آرسنال با سیتی ساعت 8 شب و دو ساعت بعد از بازی استون ویلا و شفیلد یونایتد برگزار خواهد شد همچنین در شبکه اسکای اسپورت تاریخ و زمان بازی ها نمایش داده خواهد شد.


لیست کامل بازی ها توسط شبکه های پخش کننده بازی ها پوشش داده خواهد شد و انتظار می رود که تا پایان هفته جاری اعلام شود. همه 92 بازی باقی مانده از تلویزیون پخش خواهد شد. اسکای و بی تی اسپورت اکثر بازی ها را پوشش خواهند داد. بی بی سی و آمازون فقط تعداد خاصی از بازی ها را پخش خواهند کرد.


اسکای اسپورت حق پخش بازی آرسنال و سیتی را خریداری کرده بود اما این بازی به خاطر بحران کرونا به تعویق افتاد. اسکای اسپورت حق پخش 62 بازی از 92 بازی باقی مانده فصل را دارد و بعضی از بازی ها را به صورت رایگان پخش خواهد کرد که یکی از این بازی ها دربی مرسی ساید می باشد و ممکن است در این بازی لیورپول جشن قهرمانی بگیرد. البته انتظار می رود که بازی آرسنال و منچسترسیتی فقط برای مشترک های اسکای اسپورت قابل دسترسی باشد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!