جک ویلشر میگوید ترک آرسنال موفقیت آمیز نبود

جک ویلشر میگوید ترک آرسنال موفقیت آمیز نبود

مترجم:Moshtagh Laghaei 229

جک ویلشر اعتراف می کند که ترک آرسنال موفقیت آمیز نبود. او جایگاهش را در آرسنال داشت از دست میداد و نهایتا در سال 2018 آرسنال را ترک کرد و به وستهم رفت. او با این تیم قراردادی 3 ساله امضا کرد. اما در دو فصل حضورش در این تیم دچار مصدومیت های زیادی شده است. او در این دو سال فقط 16 بازی کرده است و حالا آینده ی نامشخصی دارد.


وستهم ترجیح میدهد در پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو ویلشر را بفروشد تا اینکه اجازه دهد که یک سال باقی مانده از قراردادش را در تیم بماند. در حالی که ویلشر تمام تلاشش را می کند تا زیر نظر دیوید مویس همه چیز را تغییر دهد، اما اعتراف می کند که تا به الان این کار ساده نبوده است. او در مصاحبه با stadium Astro می گوید:


"اگر بخواهم روراست باشم، باید بگویم برای من فایده ای نداشته است. آن طوری که میخواستم نشد. من خیلی از بازی ها را از دست داده ام. به اندازه کافی بازی نکرده ام. می خواهم دوباره به کارم برگردم و حرفه خود را دوباره پیدا کنم. هفته به هفته بازی کنم و دوباره حس کنم که یک بازیکن فوتبال هستم."


ویلشر در سال های اخیر بسیار ناامید شده است. از نظر خیلی ها یکی از متعهد ترین بازیکنان انگلیسی در قرن 21ام بر خلاف انجام دادن بیش از 30 بازی ملی، به پتانسیلی که باید داشته باشد نتوانسته برسد. او اضافه می کند:


"دو سال اخیر ناامید کننده بوده است. من در آرسنال خوب شروع کردم. از آن لذت می بردم. عاشق آن بودم. و آن را همیشگی میدانستم. بعد مصدوم شدم ولی تواستم بدن خود را درک کنم. فهمیدم که این اتفاق هم در فوتبال می افتد. من از حضورم در آرسنال لذت می بردم. ولی بعد از مدتی به بورنموث رفتم و دوران خوبی در آنجا داشتم اما باز هم آنجا مصدوم شدم. به آرسنال برگشتم. به من گفتند که می توانم از تیم بروم اما توانستم بمانم و برای بازگشت به تیم جنگیدم و لحظات خوبی داشتم. مدتی بعد تصمیم گرفتم آرسنال را ترک کنم و به وستهم بروم." 

لینک کوتاه لینک منبع