GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
جک ویلشر میگوید ترک آرسنال موفقیت آمیز نبود

جک ویلشر میگوید ترک آرسنال موفقیت آمیز نبود

مترجم:Moshtagh Laghaei 74

جک ویلشر اعتراف می کند که ترک آرسنال موفقیت آمیز نبود. او جایگاهش را در آرسنال داشت از دست میداد و نهایتا در سال 2018 آرسنال را ترک کرد و به وستهم رفت. او با این تیم قراردادی 3 ساله امضا کرد. اما در دو فصل حضورش در این تیم دچار مصدومیت های زیادی شده است. او در این دو سال فقط 16 بازی کرده است و حالا آینده ی نامشخصی دارد.


وستهم ترجیح میدهد در پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو ویلشر را بفروشد تا اینکه اجازه دهد که یک سال باقی مانده از قراردادش را در تیم بماند. در حالی که ویلشر تمام تلاشش را می کند تا زیر نظر دیوید مویس همه چیز را تغییر دهد، اما اعتراف می کند که تا به الان این کار ساده نبوده است. او در مصاحبه با stadium Astro می گوید:


"اگر بخواهم روراست باشم، باید بگویم برای من فایده ای نداشته است. آن طوری که میخواستم نشد. من خیلی از بازی ها را از دست داده ام. به اندازه کافی بازی نکرده ام. می خواهم دوباره به کارم برگردم و حرفه خود را دوباره پیدا کنم. هفته به هفته بازی کنم و دوباره حس کنم که یک بازیکن فوتبال هستم."


ویلشر در سال های اخیر بسیار ناامید شده است. از نظر خیلی ها یکی از متعهد ترین بازیکنان انگلیسی در قرن 21ام بر خلاف انجام دادن بیش از 30 بازی ملی، به پتانسیلی که باید داشته باشد نتوانسته برسد. او اضافه می کند:


"دو سال اخیر ناامید کننده بوده است. من در آرسنال خوب شروع کردم. از آن لذت می بردم. عاشق آن بودم. و آن را همیشگی میدانستم. بعد مصدوم شدم ولی تواستم بدن خود را درک کنم. فهمیدم که این اتفاق هم در فوتبال می افتد. من از حضورم در آرسنال لذت می بردم. ولی بعد از مدتی به بورنموث رفتم و دوران خوبی در آنجا داشتم اما باز هم آنجا مصدوم شدم. به آرسنال برگشتم. به من گفتند که می توانم از تیم بروم اما توانستم بمانم و برای بازگشت به تیم جنگیدم و لحظات خوبی داشتم. مدتی بعد تصمیم گرفتم آرسنال را ترک کنم و به وستهم بروم." 

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد