خبر تصمیم مخیتاریان برای رفتن از آرسنال صحت ندارد

خبر تصمیم مخیتاریان برای رفتن از آرسنال صحت ندارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 75

مینو رایولا ایجنت هنریک مخیتاریان می گوید اینکه موکلش گفته دوره او در لندن تمام شده، حقیقت ندارد و اصرار دارد که این اخبار کذب هستند. این بازیکن ارمنستانی در حال حاضر خارج از لندن و در باشگاه رم به صورت قرضی بازی می کند. با اینکه یک سال از قرارداد مخیتاریان با آرسنال باقی مانده اما هنوز هیچ تصمیمی برای آینده او گرفته نشده است.


اونای امری سرمربی سابق آرسنال مخیتاریان را در لیست مازاد خود قرار داده بود و در نهایت این بازیکن با قرارداد قرضی یک ساله به باشگاه آ اس رم رفت. الان آرتتا سرمربی آرسنال است و هنوز دقیقا مشخص نکرده که کدام بازیکنان در برنامه او برای آرسنال، نقش خواهد داشت. به نظر می آید اگر تیمی قیمت تعیین شده برای مخیتاریان را پرداخت کند، آرسنال با فروش دائمی این بازیکن موافقت خواهد کرد.


باشگاه رم مشتاق است که این معامله را انجام دهد اما رایولا می گوید هنوز هیچ توافقی بین دو باشگاه صورت نگرفته است. همچنین در خبری از کوریره دلو اسپورت آمده است که مخیتاریان به ایجنت خود گفته: "دوره من در لندن تمام شده و امیدوارم بتوانی با باشگاه رم به توافق برسی چون دوست دارم در این باشگاه بمانم." که البته رایولا این موضوع را تکذیب و در توییتر خود اعلام کرد: "مخیتاریان هیچ پیغامی به آرسنال نداده است. اخبار کذب مخصوصا در چنین زمان هایی  اصلا قابل قبول نیستند." 


با اینکه آرسنال هنوز تصمیم به فروش مخیتاریان نگرفته، باشگاه رم اعلام کرده که مشتاق خرید این بازیکن است. پائولو فونسکا سرمربی رم امیدوار است که بتواند مخیتاریان را در تیم خود نگه دارد. ماه آپریل فونسکا در مصاحبه ای با Great Football گفته بود:


"قبلا هم گفته ام، الان هم می گویم، دوست دارم که مخیتاریان بماند خود او هم می خواهد بماند اما فعلا همه چیز متوقف شده و ما باید با آرسنال صحبت کنیم. می خواهم کار با مخیتاریان را ادامه دهم. او بازیکن و انسان بزرگی است."

لینک کوتاه لینک منبع