داوید لوئیز می گوید قلباً چلسی را دوست دارد

داوید لوئیز می گوید قلباً چلسی را دوست دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 240

فرانک لمپارد برنامه دارد تا تغییرات زیادی را در تیم چلسی به وجود آورد. لمپارد گفته بود که می خواهد از آکادمی باشگاه بازیکنانی را به تیم اصلی بیاورد که در نهایت باعث شد لوئیز از تیم برود. لوئیز از سال 2019 که به چلسی بازگشت در این تیم فیکس بوده و قهرمان لیگ جزیره، جام اتحادیه و سوپرکاپ اروپا نیز شد.


این بازیکن برزیلی در نهایت با 8 میلیون پوند در روز آخر نقل و انتقالات به آرسنال آمد که باعث شوکه شدن هوادارن و کارشناسان فوتبال در انگلیس شد. لوئیز با توپچی ها قراردادی دو ساله امضا کرده اما اعتراف می کند که برای آمدن به آرسنالی که در موقعیت خوبی قرار نداشت، تردید داشته است. او در مصاحبه با ESPN BRAZIL می گوید:


"من همیشه در چلسی خوشحال بودم. بعد از مدتی فهمیدم دوره ام در چلسی تمام شده با اینکه می دانستم برای رفتن از چلسی سریعا تصمیم نخواهم گرفت. قبل از اینکه درهای آرسنال به روی من باز شود، تصمیم گرفتم چلسی را ترک کنم. می دانستم که آرسنال در موقعیت خوبی قرار نداشت. وضعیت خط دفاع آنها اصلا خوب نبود و من باید دو برابر بیشتر تلاش می کردم تا بتوانم به دفاع آرسنال کمک کنم."


لوئیز درباره سختی کار در دو ماه اول حضورش در آرسنال می گوید:


"اوایل کار ساده نبود. نه تنها هماهنگ شدن با تیم بلکه انتقاداتی که وارد می شد، سختی کار را بیشتر می کرد. همچنین به دلیل ناراحتی هواداران چلسی به خاطر این که تصمیمات شخصی من را نمی فهمیدند، تحت فشار بودم. من قلباً چلسی را دوست دارم. کنار آمدن با بخش احساسی ماجرا، سخت بود. اما بازی ها، بدشانسی ها و نتیجه نگرفتن ها باعث فشار بیشتر می شد. اونای (امری) مربی و مرد بزرگی است. اما بخت با او یار نبود. بنابراین باید دست به کار می شدم و تلاش می کردم که قوی و محکم بمانم. بعضی وقت ها با خود می گویم چرا باید این تصمیم را می گرفتم، چرا این این اتفاقات رخ می دهد؟"

لینک کوتاه لینک منبع