GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
داوید لوئیز می گوید قلباً چلسی را دوست دارد

داوید لوئیز می گوید قلباً چلسی را دوست دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 44

فرانک لمپارد برنامه دارد تا تغییرات زیادی را در تیم چلسی به وجود آورد. لمپارد گفته بود که می خواهد از آکادمی باشگاه بازیکنانی را به تیم اصلی بیاورد که در نهایت باعث شد لوئیز از تیم برود. لوئیز از سال 2019 که به چلسی بازگشت در این تیم فیکس بوده و قهرمان لیگ جزیره، جام اتحادیه و سوپرکاپ اروپا نیز شد.


این بازیکن برزیلی در نهایت با 8 میلیون پوند در روز آخر نقل و انتقالات به آرسنال آمد که باعث شوکه شدن هوادارن و کارشناسان فوتبال در انگلیس شد. لوئیز با توپچی ها قراردادی دو ساله امضا کرده اما اعتراف می کند که برای آمدن به آرسنالی که در موقعیت خوبی قرار نداشت، تردید داشته است. او در مصاحبه با ESPN BRAZIL می گوید:


"من همیشه در چلسی خوشحال بودم. بعد از مدتی فهمیدم دوره ام در چلسی تمام شده با اینکه می دانستم برای رفتن از چلسی سریعا تصمیم نخواهم گرفت. قبل از اینکه درهای آرسنال به روی من باز شود، تصمیم گرفتم چلسی را ترک کنم. می دانستم که آرسنال در موقعیت خوبی قرار نداشت. وضعیت خط دفاع آنها اصلا خوب نبود و من باید دو برابر بیشتر تلاش می کردم تا بتوانم به دفاع آرسنال کمک کنم."


لوئیز درباره سختی کار در دو ماه اول حضورش در آرسنال می گوید:


"اوایل کار ساده نبود. نه تنها هماهنگ شدن با تیم بلکه انتقاداتی که وارد می شد، سختی کار را بیشتر می کرد. همچنین به دلیل ناراحتی هواداران چلسی به خاطر این که تصمیمات شخصی من را نمی فهمیدند، تحت فشار بودم. من قلباً چلسی را دوست دارم. کنار آمدن با بخش احساسی ماجرا، سخت بود. اما بازی ها، بدشانسی ها و نتیجه نگرفتن ها باعث فشار بیشتر می شد. اونای (امری) مربی و مرد بزرگی است. اما بخت با او یار نبود. بنابراین باید دست به کار می شدم و تلاش می کردم که قوی و محکم بمانم. بعضی وقت ها با خود می گویم چرا باید این تصمیم را می گرفتم، چرا این این اتفاقات رخ می دهد؟"

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو