درخواست آرتتا برای خرید بازیکن بعد از کشف دلیل شکست تیم

درخواست آرتتا برای خرید بازیکن بعد از کشف دلیل شکست تیم

مترجم:Moshtagh Laghaei 144

آرتتا به هیئت مدیره آرسنال هشدار می دهد که اگر در نقل و انتقالات بازیکنان مناسب نخرند، باید منتظر شکست های بیشتر تیم مقابل حریفان باشند. توپچی‌ها چهارشنبه با منچسترسیتی بازی کردند. با اینکه آرسنال در نیمه اول نسبتا خوب بازی کرد اما در نهایت با نتیجه 0-3 با گل های رحیم استرلینگ، پنالتی کوین دی‌بروین و فیل فودن به منچسترسیتی باخت.


آرسنال با این شکست در رده نهم جدول باقی ماند و همچنان 8 امتیاز تا رده چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فاصله دارد. آرتتا در مصاحبه با اسکای اسپورت با مشخص کردن نقاط ضعف تیم گفت که توپچی‌ها در خطر باقی ماندن در این وضعیت قرار دارند. از آرتتا درباره اینکه آیا آرسنال می تواند خریدهایی مثل خرید تیمو ورنر توسط چلسی داشته باشد یا نه سوال شد که او در پاسخ گفت:


ما در تلاش هستیم تا برای تقویت تیمی که داریم برنامه ریزی کنیم. هنوز به نتایجی که در سه سال اخیر می خواستیم نرسیدیم. [مشکلات ما] قطعا دلیل مشخصی دارد و این مشکل بزرگتر و بزرگتر خواهد شد. من نیامده‌ام که این [مشکل] را بپذیرم یا ادامه دهم. چالش اصلی برای همه ما در درجه اول تقویت بازیکنانی که در اختیار داریم و پیدا کردن راه های پیشرفت بازیکنان در پست درست خودشان می باشد تا بهترین شانس و ابزار مورد نیاز برای رقابت در سطحی که هر سال بالاتر می رود را داشته باشیم.


در بازی بعدی، توپچی‌ها روز شنبه به مصاف برایتونی می روند که در تلاش برای سقوط نکردن و باقی ماندن در لیگ جزیره می باشد.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال