درخواست آرتتا برای خرید بازیکن بعد از کشف دلیل شکست تیم

درخواست آرتتا برای خرید بازیکن بعد از کشف دلیل شکست تیم

مترجم:Moshtagh Laghaei 110

آرتتا به هیئت مدیره آرسنال هشدار می دهد که اگر در نقل و انتقالات بازیکنان مناسب نخرند، باید منتظر شکست های بیشتر تیم مقابل حریفان باشند. توپچی‌ها چهارشنبه با منچسترسیتی بازی کردند. با اینکه آرسنال در نیمه اول نسبتا خوب بازی کرد اما در نهایت با نتیجه 0-3 با گل های رحیم استرلینگ، پنالتی کوین دی‌بروین و فیل فودن به منچسترسیتی باخت.


آرسنال با این شکست در رده نهم جدول باقی ماند و همچنان 8 امتیاز تا رده چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فاصله دارد. آرتتا در مصاحبه با اسکای اسپورت با مشخص کردن نقاط ضعف تیم گفت که توپچی‌ها در خطر باقی ماندن در این وضعیت قرار دارند. از آرتتا درباره اینکه آیا آرسنال می تواند خریدهایی مثل خرید تیمو ورنر توسط چلسی داشته باشد یا نه سوال شد که او در پاسخ گفت:


ما در تلاش هستیم تا برای تقویت تیمی که داریم برنامه ریزی کنیم. هنوز به نتایجی که در سه سال اخیر می خواستیم نرسیدیم. [مشکلات ما] قطعا دلیل مشخصی دارد و این مشکل بزرگتر و بزرگتر خواهد شد. من نیامده‌ام که این [مشکل] را بپذیرم یا ادامه دهم. چالش اصلی برای همه ما در درجه اول تقویت بازیکنانی که در اختیار داریم و پیدا کردن راه های پیشرفت بازیکنان در پست درست خودشان می باشد تا بهترین شانس و ابزار مورد نیاز برای رقابت در سطحی که هر سال بالاتر می رود را داشته باشیم.


در بازی بعدی، توپچی‌ها روز شنبه به مصاف برایتونی می روند که در تلاش برای سقوط نکردن و باقی ماندن در لیگ جزیره می باشد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!