دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی!

دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی!

مترجم:Moshtagh Laghaei 185

گندوزی در حین بازی با برایتون، دستمزد بازیکنان این تیم را با تیم خود مقایسه می کرد و مورد تمسخر قرار می داد. بعد از این بازی میکل آرتتا در دو بازی بعدی گندوزی را در ترکیب تیم قرار نداد. به نقل از The Metro آینده این بازیکن در آرسنال در هاله ای از ابهام قرار دارد چون او درخواست خروج از آرسنال را داده است. البته باشگاه درخواست این بازیکن را رد کرده و به این بازیکن اعلام کرده که او همچنان بخشی از آینده تیم است.


جیمی ردنپ از این بازیکن 21 ساله دفاع می کند و می گوید که او اولین بازیکنی نیست که با بازیکنان حریف به صورت توهین آمیز صحبت کرده است. ردنپ می گوید که خودش هم در زمانی که فوتبال بازی می کرد، چنین کاری کرده و معتقد است که گندوزی نباید به خاطر این کارش قضاوت شود بلکه باید بر اساس عملکردش در فوتبال بازی کردن قضاوت شود. ردنپ در دیلی میل می نویسد:


متئو گندوزی دیروز هم در ترکیب آرسنال نبود اما نمی خواهم این بازیکن 21 ساله را به خاطر حرف هایی که به بازیکنان برایتون زد، سرزنش کنم. او با نیل موپای درباره پول حرف زد. این کارها ناآگاهانه و از روی ناپختگی است اما چنین اتفاق هایی می افتد. از همان روز اولی که فوتبال شروع شده، این اتفاق ها افتاده و خواهد افتاد. من هم چنین حرف هایی زده ام. "تو کی هستی؟ برگرد و اسمت را بگو چون اصلا نمی دانم کی هستی." این تمام چیزی بود که در اوج آن لحظه طرف مقابلم به من گفت. بازیکن چیزی می گوید و بعد پشیمان می شود. بنابراین سرزنش و کوبیدن گندوزی به خاطر مسخره کردن بازیکنان عادلانه نیست. او اولین کسی نیست که این کار را می کند و آخرین نفر هم نخواهد بود. ترجیح می دهم به عملکردش در بازی های فوتبال نگاه کنم. اگر می خواهید که مثل یک بازیکن بزرگ عمل کنید، مثل یک بازیکن بزرگ هم فوتبال بازی کنید. امیدوارم که گندوزی درباره کنار گذاشته شدنش توسط آرتتا واقع‌بین باشد و از آن درس بگیرد.
 

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 4 - 0 Norwich City

Emirates - Premier League

چهارشنبه ۱۱ تیر - ۲۱:۳۰

منوی بازی