دفاع مارتین کئون از پرتلاش بودن تیرنی در تمرینات

دفاع مارتین کئون از پرتلاش بودن تیرنی در تمرینات

مترجم:Moshtagh Laghaei 86

خبری هفته پیش منتشر شد مبنی بر اینکه بازیکنان آرسنال کمی بعد از آمدن تیرنی به این تیم از او خواستند که کمی شدت کار کردنش در جلسات تمرینی را کم کند. با این حال، کئون نارضایتی بازیکنان آرسنال از تیرنی را قبول ندارد و می گوید که در زمان او که زیر نظر ونگر بودند، چنین سطحی از رقابت در تمرینات، به بالا بردن روحیه تیم کمک می کرد. کئون در مصاحبه با Stadium Astro گفت:


به من گفتند که بازیکنان از او [تیرنی] خواسته اند که کمی شدت تمریناتش را پایین بیاورد. فکر می کنم که اگر جای او بودم می گفت "من این گونه تمرین می کنم." همه این اخلاق من را می دانستند. من موقع تمرینات کفش های میخ دار می پوشیدم. تیری آنری عصبانی می شد چون فکر می کرد می خواهم هر روز او را در تمرین بزنم. ولی خب نمی توانستم کفش های قالبی بپوشم. باید کفش میخ دار می پوشیدم.


واقعا خشن بودم. می خواستم بعضی از مهاجمان جوان تجربه چیزی را که در لیگ جزیره قرار است تجربه کنند، داشته باشند. می خواستم در بهترین فرمم باشم. فکر می کنم تیرنی هم همین طور است. نباید به خاطر آن از کسی عذرخواهی کند. در واقع سطح تمرینات باید این گونه باشد.


آن زمان، در زمین تمرین همه شور و اشتیاق داشتند و به شدت دنبال رقابت بودند. بازیکنانی مثل پاتریک ویرا و امانوئل پتی قهرمان جام جهانی بودند و می خواستند در همه چیز حتی در تمرینات، مثل تمرین های دفاعی پنج نفره، چهار مقابل چهار یا دو به دو، برنده باشند. این ذهنیت تمام باشگاه را فرا گرفت. بنابراین خیلی خوب است که چنین بازیکنی داریم و خیلی خوشحال می شوم اگر او[تیرنی] بخواهد همان ذهنیت[برنده بودن] را دوباره در تیم به وجود بیاورد.
 

لینک کوتاه لینک منبع