دورتموند به دنبال بوکایو ساکا

دورتموند به دنبال بوکایو ساکا

مترجم:Moshtagh Laghaei 218

باشگاه دورتموند با زیر نظر گرفتن بوکایو ساکا بازیکن آرسنال پروژه خود را در لیگ انگلیس آغاز می کند. این باشگاه آلمانی قصد دارد سانچو را با 100 میلیون پوند به یونایتد بفروشد. همچنین دورتموند به دنبال خرید استارلت بلینگهام بازیکن بیرمنگام است. مهمترین هدف دورتموند بوکایو ساکا می باشد چون عملکرد فوق العاده ای در آرسنال داشته است. ساکا با اینکه فقط 18 سال سن دارد اما عملکردی بسیار عالی در تیم اصلی آرسنال داشته است. 


میکل آرتتا می خواهد ساکا را در تیم خود نگه دارد. این بازیکن یک سال از قراردادش با آرسنال باقی مانده و دستمزد او 3 هزار پوند در هفته می باشد. عملکرد فوق العاده ساکا اوا را فراتر از لیگ انگلیس برده و توجه بایرن مونیخ را نیز به خود جلب کرده است. ساکا یکی از بازیکنانی است که در این فصل لیگ جزیره عملکرد خیلی خوبی داشته که حاصل آن 3 گل و 8 پاس گل در تمام رقابت ها است.


بلینگهام هم با 4 گل و 2 پاس گل، عملکرد خیلی خوبی داشته با اینکه فقط 16 سال سن دارد همچنین توانسته توجه باشگاه های اروپایی را به خود جلب کند. اما همه چیز بستگی به این دارد که این بازیکن آینده خود را کجا می بیند. الکس فرگوسن چند وقت پیش شخصا با این بازیکن صحبت کرده و زمین تمرینی کرینگتون (متعلق به منچستریونایتد) را به او نشان داده و از این بازیکن جوان خواسته که به شیاطین سرخ بپیوندد.

لینک کوتاه لینک منبع