دو یا سه سناریو جذب بازیکن آرتتا برای فصل بعد

دو یا سه سناریو جذب بازیکن آرتتا برای فصل بعد

مترجم:Moshtagh Laghaei 334

آرتتا بعد کار کردن زیر نظر پپ گواردیولا در منچستر سیتی، در ماه دسمابر موفق شد جایگزین اونای امری شود. او اوایل برای الهام بخشیدن به تیم و و ماموریتش در تیم تلاش میکرد اما توانست حس خوبی را به کل باشگاه انتقال دهد و توانست عملکرد تیمی که اعتماد به نفس نداشت را بهبود بخشد. وقتی که بازیکنان خود را با روش کار آرتتا وفق دادند، همه چیز بهتر شد  و در سال جدید هم هنوز شکست های آرسنال تمام نشده است.


آرسنال در فصل 20-2019 فقط 5 برد دارد ولی همچنان شانس برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان وجود دارد. روز چهارشنبه فیفا اعلام کرد که نقل و انتقالات تابستان به خاطر ویروس کرونا زمانش تغییر خواهد کرد و در همین حال پیشنهاد می دهد که قرار داد همه ی بازیکنان تا وقتی که بازی ها دوباره شروع شوند تمدید شود. آرتتا به گزینه های مختلفی برای تقویت تیمش فکر میکند اما می گوید همه چیژ بستگی به این دارد که باشگاه در وضعیت مالی خوبی قرار دارد که بتواند خرید های لازم را انجام دهد. آرتتا در مصاحبه با اسکای اسپورت می گوید:


"من سه سناریوی مختلف را برنامه ریزی کرده ام. بستگی به این دارد که روی کدام بیشتر میتوانیم کار کنیم، روی کدام کمتر و روی کدام نمیتوان کار کرد. ما باید روزانه واکنش نشان دهیم. ما نمی دانیم که وضعیت مالی چگونه خواهد بود. ما نمیدانیم که قوانین، زمان بندی و پنجره نقل و انتقالات چگونه خواهند بود. خیلی چیز ها هست که ما فعلا نمی توانیم کنترل کنیم."


آرتتا همچنین درباره پیشرفت هایی که تا به الان از زمان حضورش به عنوان مربی دیده میشود صحبت کرد:


"خیلی طول کشید تا به اینجا برسم...حدودا 8 یا 10 بازیکن مصدوم داشتم و خیلی مشکلات که باید به آنها رسیدگی میشد. ارتباط هواداران و بازیکنان و باشگاه در حال حاضر در وضعیت بدی است. ما باید انرژی، باور و تعهد بازیکنان را تغییر می دادیم. من خوشحال بودم چون همه در اینکار همراه بودند. ما سه چهار برد پیاپی داشتیم و کمی ذهنیت مثبت در تیم به وجود آمد."


لیگ جزیره تصمیم گرفت که همه چیز را بعد مثبت شدن تست کرونای آرتتا در 13 مارس تعطیل کند و همه بازیکنان و کارکنان تیم قرنطینه شدند تا جلوی پخش این بیماری گرفته شود. آرتتا از آن موقع تا به حال سلامتی خود را به دست آورد و تمام تلاشش را می کند تا با بازیکنانش ارتباط برقرار کند. بازیکنان هم از نظر ذهنی آماده ی بازگشت به تمرینات در آینده نزدیک هستند. آرتتا می گوید:


" ما با آنها کار می کنیم و در تلاش هستیم که آنها را درگیر کار کنیم. ما به آنها نزدیک هستیم و تا به الان نتیجه ی مثبتی از آنها داشته ایم. ما در حال حاضر نمی توانیم همدیگر را لمس کنیم. ولی ارتباط خود را حفظ کرده ایم و تک تک با هم صحبت میکنیم. خیلی مهم است که ارتباطمان را حفظ کنیم. چون آنها میتوانند ببیند که بین کاری که الان می کنیم و کاری که در شروع تمرینات خواهیم کرد ارتباطی وجود دارد. حوصله آنها سر رفته است. آنها بازیکنانی جوان با انرژی زیاد هستند."

لینک کوتاه لینک منبع