دین اسمیت: آرتتا همه چیز را به سبک خودش در می آورد

دین اسمیت: آرتتا همه چیز را به سبک خودش در می آورد

مترجم:Moshtagh Laghaei 96

دین اسمت سرمربی استون ویلا در کنفرانس خبری قبل از بازی با توپچی‌ها درباره میکل آرتتا و آرسنالی که این مربی اسپانیایی ساخته گفت:


آرتتا خودش گفت که هفته قبل با دو تا از بهترین تیم های اروپا بازی کردند که هردو بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند و به فینال جام حذفی صعود کردند. آرتتا همه چیز را به سبک خودش در می آورد که می توانید آن را در وجدان کاری بازیکنانش ببینید. باید کاملا روی کار خودمان تمرکز کنیم. بازی خیلی مهمی است. بازیکنان می دانند که گرفتن نتیجه در این بازی برای ما خیلی اهمیت دارد.

لینک کوتاه لینک منبع

Aston Villa 1 - 0 Arsenal

Villa Park - Premier League

سه شنبه ۳۱ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد