رابطه با پدر اوبامیانگ امید آرسنال برای نگه داشتن کاپیتان

رابطه با پدر اوبامیانگ امید آرسنال برای نگه داشتن کاپیتان

مترجم:Moshtagh Laghaei 62

آرسنال امیدوار است که رابطه خوبش با پدر اوبامیانگ باعث شود که این مهاجم گابنی قراردادش را با توپچی ها تمدید کند. یک سال از قرارداد اوبامیانگ با آرسنال باقی مانده همچنین این بازیکن به باشگاه های رئال مادرید، بارسلونا و منچستر یونایتد لینک شده است. بنابراین توپچی‌ها باید تصمیم بگیرند که یا اوبا را در تابستان پیش رو بفروشند و یا ریسک از دست دادن این بازیکن در تابستان سال بعد را بپذیرند.


اوبامیانگ فصل گذشته به همراه سادیو مانه و محمد صلاح برنده کفش طلای لیگ جزیره شد و در فصل جاری نفر دوم گلزنان لیگ جزیره می باشد. به نقل از دیلی تلگراف آرسنال قصد دارد تا این مهاجم گابنی را نگه دارد چون در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می باشد. بنابراین به خاطر شرایط مالی که بحران کرونا به وجود آورده، آرسنال مذاکرات با اوبامیانگ را جلوتر از خرید بازیکنان جدید در تابستان، در اولویت قرار داده است.


سران باشگاه آرسنال امیدوارند که رابطه خوبشان با پدر اوبامیانگ به مذاکرات و ماندن این بازیکن در این تیم کمک کند. سال 2018 وقتی که اوبا با 56 میلیون پوند از دورتموند به آرسنال آمد، نام پدر او به عنوان نماینده این بازیکن در قرارداد درج شده بود.


آرسنال در رده نهم جدول لیگ جزیره قرار دارد و در شروع مجدد این رقابت ها روز 17 ژوئن در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت. توپچی ها 8 امتیاز از چلسی و 5 امتیاز از یونایتد عقب هستند. اگر محرومیت دو ساله منچسترسیتی از حضور در رقابت های اروپایی پا برجا بماند، تیم پنجم جدول لیگ هم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهد کرد. رای نهایی دادگاه داوری ورزش (CAS) درباره محرومیت منچسترسیتی تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.


ری پارلور هافبک سابق آرسنال به توپچی ها توصیه کرده است که کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای نگه داشتن اوبامیانگ بسیار ضروری است. پارلور گفت:


"اگر آنها (آرسنال) بتوانند دوباره به رقابت برگردند و شروع خوبی در ادامه فصل داشته باشند، قطعا بازی با منچسترسیتی بسیار مهم است و اگر بتوانند در این بازی نتیجه خوبی بگیرند، اعتماد به تفس آنها بالا می رود و پیشرفت خواهند کرد. لیگ قهرمانان برای خیلی از بازیکنان مثل اوبامیانگ بسیار مهم است. اگر نتوانند در این رقابت ها بازی کنند به تیم دیگری خواهند رفت. آگر آرسنال در لیگ قهرمانان حضور نداشته باشد، ممکن است اوبا از این تیم برود و آنها باید بازیکنی را جایگزین او کنند که بتواند اکثر گل های تیم را به ثمر برساند."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!