رمزی می خواست از منطقه امن خود در آرسنال فرار کند

رمزی می خواست از منطقه امن خود در آرسنال فرار کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 282

آرون رمزی بعد از 11 سال حضور در آرسنال، تابستان قبل به یوونتوس رفت. او می گوید پیشنهاد یوونتوس خیلی خوب بود و نمی شد آن را رد کرد. آرسنال پیشنهاد تمدید قرارداد به رمزی داد اما لغو شد. نهایتا رمزی تصمیم خود را گرفت و فکر می کرد که آن زمان بهترین وقت برای تغییر بود. او می خواست که چالشی جدید خارج از فوتبال انگلیس را شروع کند.


یوونتوس زودتر از بقیه تیم ها توانست رمزی 29 ساله را به خدمت بگیرد البته این بازیکن ولزی خود نیز خوشحال بود که از یک تیم بزرگ اروپایی به تیم بزرگ دیگری در اروپا  می رود. آرون رمزی در مصاحبه ای با Foot Truck درباره ترک انگلیس و رفتن به ایتالیا می گوید:


"یوونتوس باشگاه بسیار بزرگی است. این تیم یکی از بهترین باشگاه های دنیا می باشد و وقتی آنها برای خرید شما اقدام می کنند، شما نمی توانید پیشنهاد آن ها را رد کنید. من مدت زیادی در آرسنال حضور داشتم اما به دنبال تغییر بودم و می خواستم از منطقه امن خود فرار کنم تا به دنبال چالشی جدید بروم. زبان جدیدی را یاد بگیرم که خوشبختانه کم کم در حال یادگیری هستم. همچنین می خواستم در یک لیگ متفاوت و رقابت هایی که در آنجا وجود دارد، خود را آزمایش کنم. ما در صدر جدول هستیم و می توانیم موفقیت ها و جام های بیشتری را به دست آوریم."


رمزی درباره وویچیخ شتزنی هم تیمی سابق خود در آرسنال، که دوباره در یوونتوس هم بازی شده اند نیز صحبت کرد. شتزنی سال 2017 به یوونتوس آمد و معتقد است که رمزی برای آمدن به یووه و گرفتن جام های بیشتر تصمیم درستی گرفت. این دروازبان لهستانی به رمزی گفت:


"وقتی به این تیم می آیی میفهمی که چقدر بردن مهم است. وقتی تیم خود را عوض می کنی در واقع به این درک رسیده ای که می خواهی جام ببری. خیلی خوب است که بخشی از یک پروژه جدید باشی که تو را به آینده امیدوار می کند. ما هم سن هستیم. 29 سالمان است و هنوز 6 یا 7 سال دیگر می توانیم بازی کنیم. تو می خواهی جام لیگ قهرمانان را بالای سر ببری پس برایش بجنگ و خودت را به چالش بکش. 10 یا 20 سال بازی برای یک تیم و جام نبردن اصلا خوب نیست. رمزی تو موفقیت هایی داشته ای و گل های زیادی در ومبلی زده ای."


رمزی 24 بازی در یوونتوس انجام داده و 4 گل زده است.

لینک کوتاه لینک منبع