GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
رم می خواهد قرارداد مخیتاریان را دائمی کند

رم می خواهد قرارداد مخیتاریان را دائمی کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 33

پائولو فونسکا سرمربی رم قصد دارد در تابستان پیش رو مخیتاریان را به صورت دائمی از آرسنال بخرد. این بازیکن ارمنستانی با قرارداد قرضی یک ساله در تابستان قبل به رم پیوست. مخیتاریان خیلی تلاش کرد تا خود را در آرسنال و حتی یونایتد ثابت کند اما در رم موفق شد که این کار را انجام دهد. مخیتاریان در 20 بازی 6 گل برای رم به ثمر رسانده و این تیم همچنان در رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. فونسکا در مصاحبه با برنامه Great Football در تلویزیون روسیه گفته است که می خواهد مخیتاریان 31 ساله را در تیم خود نگه دارد.


"می خواهم که بماند البته خود او هم مایل است که بماند. با این حال فعلا همه چیز متوقف شده است. ما باید با آرسنال صحبت کنیم. می خواهم همکاری خود را مخیتاریان ادامه دهم چون بازیکن و انسان بزرگی است."


مخیتاریان در این فصل دچار مصدومیت زیادی شد و 16 بازی را از دست داد. 10 بازی تا پایان سری آ باقی مانده که فعلا به خاطر بحران کرونا به تعلیق در آمده است. باشگاه رم، مخیتاریان را به صوت قرضی به خدمت گرفته و برای دائمی کردن آن باید 22 میلیون پوند پرداخت کند اما این باشگاه ایتالیایی نمی خواهد بیشتر از 15 میلیون پوند برای این بازیکن خرج کند. بنابراین قصد دارد قرارداد قرضی مخیتاریان را تا 12 ماه دیگر تمدید کند.


آرسنال به دنبال تغییرات اساسی است و آرتتا در حال برنامه ریزی برای این کار می باشد. همین موضوع می تواند به این معنی باشد که رم با قیمت پایین، مخیتاریان را از آرسنال خواهد خرید چون توپچی ها برای تغییرات اساسی خود به پول نیاز دارند. مخیتاریان در 58 بازی خود برای آرسنال 9 گل به ثمر رسانده است.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو