رم می خواهد قرارداد مخیتاریان را دائمی کند

رم می خواهد قرارداد مخیتاریان را دائمی کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 196

پائولو فونسکا سرمربی رم قصد دارد در تابستان پیش رو مخیتاریان را به صورت دائمی از آرسنال بخرد. این بازیکن ارمنستانی با قرارداد قرضی یک ساله در تابستان قبل به رم پیوست. مخیتاریان خیلی تلاش کرد تا خود را در آرسنال و حتی یونایتد ثابت کند اما در رم موفق شد که این کار را انجام دهد. مخیتاریان در 20 بازی 6 گل برای رم به ثمر رسانده و این تیم همچنان در رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. فونسکا در مصاحبه با برنامه Great Football در تلویزیون روسیه گفته است که می خواهد مخیتاریان 31 ساله را در تیم خود نگه دارد.


"می خواهم که بماند البته خود او هم مایل است که بماند. با این حال فعلا همه چیز متوقف شده است. ما باید با آرسنال صحبت کنیم. می خواهم همکاری خود را مخیتاریان ادامه دهم چون بازیکن و انسان بزرگی است."


مخیتاریان در این فصل دچار مصدومیت زیادی شد و 16 بازی را از دست داد. 10 بازی تا پایان سری آ باقی مانده که فعلا به خاطر بحران کرونا به تعلیق در آمده است. باشگاه رم، مخیتاریان را به صوت قرضی به خدمت گرفته و برای دائمی کردن آن باید 22 میلیون پوند پرداخت کند اما این باشگاه ایتالیایی نمی خواهد بیشتر از 15 میلیون پوند برای این بازیکن خرج کند. بنابراین قصد دارد قرارداد قرضی مخیتاریان را تا 12 ماه دیگر تمدید کند.


آرسنال به دنبال تغییرات اساسی است و آرتتا در حال برنامه ریزی برای این کار می باشد. همین موضوع می تواند به این معنی باشد که رم با قیمت پایین، مخیتاریان را از آرسنال خواهد خرید چون توپچی ها برای تغییرات اساسی خود به پول نیاز دارند. مخیتاریان در 58 بازی خود برای آرسنال 9 گل به ثمر رسانده است.

لینک کوتاه لینک منبع