ریسک آرسنال درباره وضعیت اوبامیانگ

ریسک آرسنال درباره وضعیت اوبامیانگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 90

باشگاه آرسنال ترجیح می دهد تا اوبامیانگ پس از اتمام قراردادش رایگان از تیم برود تا اینکه او را با قیمت پایین بفروشد. اوبامیانگ از سال 2018 که به آرسنال آمده ستاره اصلی توپچی ها بوده است. مذاکرات برای تمدید قرارداد او از اوایل نیم فصل دوم شروع شده بود اما بحران کرونا همه چیز را متوقف کرد.


یک سال از قرارداد اوبامیانگ باقی مانده با این حال رائول سانلهی مدیر ورزشی آرسنال اعلام کرده که باشگاه به هیچ بازیکنی اجازه نخواهد داد که قراردادش با تیم تمام شود. به خاطر بحران کرونا قیمت بازیکنان پایین آمده و باشگاه ها با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنند.


آرسنال اوبامیانگ را زیر 50 میلیون پوند نخواهد فروخت و حاضر است مهاجم گابنی خود رایگان از دست بدهد ولی زیر 50 میلیون او را نفروشد. اوبامیانگ در هفته 200 هزار پوند دستمزد می گیرد و حالا آرتتا شخصا وارد مذاکره برای تمدید قرارداد این بازیکن شده است. آرتتا مشتاق است تا با اوبا و پدرش شخصا صحبت کند. 


اوبامیانگ در کمتر از 100 بازی برای آرسنال 61 گل به ثمر رسانده و در فصل گذشته برنده کفش طلای لیگ جزیره شد. گفته می شود که چلسی، اینتر و بارسا به خرید این بازیکن علاقه دارند اما اوبامیانگ اوایل سال به شایعات واکنش نشان داد. او گفت:


" می خواهم به بعضی از شایعاتی که درباره من به گوش می رسد پاسخ دهم. مردم دوست دارند داستان بسازند. آنها باید به اتفاقاتی که در زمین بازی می افتد توجه کنند. مردم زیاد حرف می زنند و این باعث ناراحتی من می شود. من کاپیتان آرسنال هستم. عاشق این باشگاه هستم. به تیم تعهد دارم و تلاش می کنم که آرسنال را به جایگاهی که تعلق دارد بازگردانم."

لینک کوتاه لینک منبع