ریسک آرسنال درباره وضعیت اوبامیانگ

ریسک آرسنال درباره وضعیت اوبامیانگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 63

باشگاه آرسنال ترجیح می دهد تا اوبامیانگ پس از اتمام قراردادش رایگان از تیم برود تا اینکه او را با قیمت پایین بفروشد. اوبامیانگ از سال 2018 که به آرسنال آمده ستاره اصلی توپچی ها بوده است. مذاکرات برای تمدید قرارداد او از اوایل نیم فصل دوم شروع شده بود اما بحران کرونا همه چیز را متوقف کرد.


یک سال از قرارداد اوبامیانگ باقی مانده با این حال رائول سانلهی مدیر ورزشی آرسنال اعلام کرده که باشگاه به هیچ بازیکنی اجازه نخواهد داد که قراردادش با تیم تمام شود. به خاطر بحران کرونا قیمت بازیکنان پایین آمده و باشگاه ها با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنند.


آرسنال اوبامیانگ را زیر 50 میلیون پوند نخواهد فروخت و حاضر است مهاجم گابنی خود رایگان از دست بدهد ولی زیر 50 میلیون او را نفروشد. اوبامیانگ در هفته 200 هزار پوند دستمزد می گیرد و حالا آرتتا شخصا وارد مذاکره برای تمدید قرارداد این بازیکن شده است. آرتتا مشتاق است تا با اوبا و پدرش شخصا صحبت کند. 


اوبامیانگ در کمتر از 100 بازی برای آرسنال 61 گل به ثمر رسانده و در فصل گذشته برنده کفش طلای لیگ جزیره شد. گفته می شود که چلسی، اینتر و بارسا به خرید این بازیکن علاقه دارند اما اوبامیانگ اوایل سال به شایعات واکنش نشان داد. او گفت:


" می خواهم به بعضی از شایعاتی که درباره من به گوش می رسد پاسخ دهم. مردم دوست دارند داستان بسازند. آنها باید به اتفاقاتی که در زمین بازی می افتد توجه کنند. مردم زیاد حرف می زنند و این باعث ناراحتی من می شود. من کاپیتان آرسنال هستم. عاشق این باشگاه هستم. به تیم تعهد دارم و تلاش می کنم که آرسنال را به جایگاهی که تعلق دارد بازگردانم."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن