سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا

سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا

مترجم:Moshtagh Laghaei 59

کلود پوئل سرمربی سن اتین به باشگاه آرسنال اطمینان می دهد که ویلیام سالیبا با وجود سن کم می تواند وارد ترکیب اصلی توپچی ها شود و بدرخشد. سالیبا در پایان فصل جاری پس از یک سال بازی در سن اتین به صورت قرضی، به آرسنال باز خواهد گشت. 


سالیبا کل فصل جاری را زیر نظر پوئل کار کرد و این مربی فرانسوی معتقد است که سالیبا همه ویژگی های ستاره شدن در آرسنال را دارد. پوئل می گوید:


"سالیبا آماده است. او بازیکن فوق العاده ای می باشد. البته بسیار جوان است اما در فوتبال بازی کردن تجربه زیادی دارد و در زندگی شخصی به بلوغ کافی رسیده همچنین روحیه بسیار خوبی دارد. بازی برای تیم ما بدون سالیبا سخت خواهد بود اما فکر می کنم که بازی برای آرسنال فرصت بسیار خوبی برای او می باشد."


سالیبا در فصل جاری فقط 15 بازی برای سن اتین انجام داد اما مصدوم شد و سه ماه از میادین دور بود. این مدافع 19 ساله از ناحیه کف پا دچار شکستگی شد و از نوامبر تا فوریه از میادین دور بود اما قبل از تعلیق بازی ها به خاطر بحران کرونا از بند مصدومیت رها شد با این حال فصل جاری لیگ 1 فرانسه با اعلام قهرمانی پی اس جی به پایان رسید.


آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال حومه شهر پاریس که سالیبا در آنجا رشد کرده را به خاطر داشتن استعداد های فوتبالی زیاد تحسین می کرد. بازیکنان مستعدی مثل کیلیان امباپه و پل پوگبا از همین حومه شهر پاریس ظهور کردند. با وجود داشتن مدافعان زیاد همچنان یکی از نقطه ضعف های آرسنال خط دفاع این تیم می باشد.


سالیبا امید آرسنال برای حل مشکل خط دفاع تیم خواهد بود و پوئل از این مدافع 19 ساله حمایت کرده و مطمئن است که او به توپچی ها کمک خواهد کرد. پوئل می گوید:


"فکر می کنم که آنها (آرسنال) به یک مدافع میانی خوب احتیاج دارند و مدت زیادی است که درگیر این مشکل هستند. بنظر من ویلیام بازیکن مناسبی برای آنها است. فکر می کنم که او در همه بازی ها در آرسنال فیکس خواهد بود."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن