سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا

سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا

مترجم:Moshtagh Laghaei 81

کلود پوئل سرمربی سن اتین به باشگاه آرسنال اطمینان می دهد که ویلیام سالیبا با وجود سن کم می تواند وارد ترکیب اصلی توپچی ها شود و بدرخشد. سالیبا در پایان فصل جاری پس از یک سال بازی در سن اتین به صورت قرضی، به آرسنال باز خواهد گشت. 


سالیبا کل فصل جاری را زیر نظر پوئل کار کرد و این مربی فرانسوی معتقد است که سالیبا همه ویژگی های ستاره شدن در آرسنال را دارد. پوئل می گوید:


"سالیبا آماده است. او بازیکن فوق العاده ای می باشد. البته بسیار جوان است اما در فوتبال بازی کردن تجربه زیادی دارد و در زندگی شخصی به بلوغ کافی رسیده همچنین روحیه بسیار خوبی دارد. بازی برای تیم ما بدون سالیبا سخت خواهد بود اما فکر می کنم که بازی برای آرسنال فرصت بسیار خوبی برای او می باشد."


سالیبا در فصل جاری فقط 15 بازی برای سن اتین انجام داد اما مصدوم شد و سه ماه از میادین دور بود. این مدافع 19 ساله از ناحیه کف پا دچار شکستگی شد و از نوامبر تا فوریه از میادین دور بود اما قبل از تعلیق بازی ها به خاطر بحران کرونا از بند مصدومیت رها شد با این حال فصل جاری لیگ 1 فرانسه با اعلام قهرمانی پی اس جی به پایان رسید.


آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال حومه شهر پاریس که سالیبا در آنجا رشد کرده را به خاطر داشتن استعداد های فوتبالی زیاد تحسین می کرد. بازیکنان مستعدی مثل کیلیان امباپه و پل پوگبا از همین حومه شهر پاریس ظهور کردند. با وجود داشتن مدافعان زیاد همچنان یکی از نقطه ضعف های آرسنال خط دفاع این تیم می باشد.


سالیبا امید آرسنال برای حل مشکل خط دفاع تیم خواهد بود و پوئل از این مدافع 19 ساله حمایت کرده و مطمئن است که او به توپچی ها کمک خواهد کرد. پوئل می گوید:


"فکر می کنم که آنها (آرسنال) به یک مدافع میانی خوب احتیاج دارند و مدت زیادی است که درگیر این مشکل هستند. بنظر من ویلیام بازیکن مناسبی برای آنها است. فکر می کنم که او در همه بازی ها در آرسنال فیکس خواهد بود."

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال