GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
سالیبا به آرسنال باز می گردد

سالیبا به آرسنال باز می گردد

مترجم:Moshtagh Laghaei 45

لیگ 1 فرانسه به خاطر بحران کرونا بدون انجام بازی های باقی مانده به اتمام رسید و پی اس جی به عنوان قهرمان این فصل معرفی شد همچنین قرارداد قرضی ویلیام سالیبا مدافع آرسنال با سن اتین به اتمام رسید. سن اتین توانست در لیگ 1 بماند و به دسته پایین تر سقوط نکند. سالیبا هم در طول فصل مصدومیت هایی را پشت سر گذاشت. البته هنوز باقی ماندن سن اتین در لیگ 1 قطعی نیست و هنوز یک سری چالش ها وجود دارند.


هم تیمی های سالیبا در سن اتین هنوز مطمئن نیستند که در لیگ 1 باقی خواهند ماند یا نه اما این موضوع دیگر برای سالیبا اهمیتی ندارد چون او قراردادش با این تیم تمام شده و به آرسنال باز می گردد. سالیبا برای بازگشت به آرسنال خیلی هیجان دارد و چون لیگ فرانسه تمام شده چند ماه دیگر می تواند برای آرسنال بازی کند.


آرتتا برای فصل بعد سالیبا 19 ساله را در میان بازیکنانش خواهد داشت همچنین با خرید های تابستانی، خط دفاع آرسنال قوی تر می شود. با اینکه سالیبا جوانترین گزینه برای خط دفاع تیم آرتتا است، این بازیکن چیزی دارد که بقیه ندارند و آن آمار فوق العاده ای است که ثبت کرده است.


به نقل از اوپتا، سالیبا تنها بازیکنی در اروپا است که در 900 دقیقه بازی در این فصل هیچ خطایی مرتکب نشده است. به طور میانگین، سالیبا در هر بازی آمار 1.5 تا 2 تکل را دارد و 80 درصد تکل های او صحیح بوده و فقط یری مینا بازیکن اورتون آمار بهتری نسبت به او دارد.


تابستان گذشته آرسنال سالیبا را با 27 میلیون پوند از سن اتین خرید و به مدت یک فصل به همین تیم قرض داد. حالا این بازیکن به آرسنال بازمی گردد تا بتواند در لیگ جزیره بدرخشد.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو