سالیبا می آید اما آرسنال به مدافع دیگری نیاز دارد

سالیبا می آید اما آرسنال به مدافع دیگری نیاز دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 286

سالیبا به آرسنال می آید اما به گفته کوین کمپل آرسنال به خرید یک مدافع وسط دیگر نیاز دارد. داوید لوئیز تابستان 2019 از چلسی خریداری شد. پابلو ماری نیز در نقل و انتقالات زمستانی از فلامنگو ایتالیا با قرارداد 6 ماهه به آرسنال آمد. ممکن است این قراداد قرضی دائمی شود البته درصورتی که این بازیکن بتواند عملکرد خوبی به نمایش بگذارید. البته همه اینها قبل از به تعلیق در آمدن فوتبال به خاطر ویروس کرونا بود.


اما بعد از یک فصل به صورت قرضی بازی در سن اتین و بازگشت به آرسنال انتظارات از سالیبا زیاد است. کمپبل مهاجم سابق توپچی ها معتقد است که سالیبا نقش برجسته ای درآرسنال خواهد داشت. اما به آرتتا گفته شده که در ترنسفرمارکت به دنبال مدافعان دیگری باشد. کمپبل در مصاحبه ای در پادکست Chronicles of a Gooner می گوید:


"ما سال قبل با یک بازیکن یک قرارداد فوق العاده بستیم که که خیلی ها به باشگاه خرده گرفتند. این بازیکن سالیبا بود. حداقل ما یک مدافع وسط داریم. یک مدافع وسط بزرگ و قوی و سریع که مستقیما وارد تیم و فیکس می شود. باید بشود. آیا به مدافع دیگری نیاز داریم؟ احتملا بله. آیا یک مدافع دیگر میخریم؟ معلوم نیست. اگر بتوانیم سالیبا ر بیاوریم و از او به خوبی نگهداری کنیم، آن وقت خط دفاعی خیلی جوان تر و قوی تر خواهد شد."


آرتتا از آغاز مربیگری خود تا به حال ما را امیدوار کرده است. او در 13 بازی فقط 2 بازی را شکست خورده است. کمپل معتقد است که کاپیتان سابق آرسنال ثابت کرده که گزینه مناسبی برای سرمربیگری آرسنال است. او ادامه میدهد:


"ما مربی درستی را آوردیم و حالا باید بازیکنان درستی را نیز بیاوریم. فکر میکنم که آن تعادل لازم برای سیستم آرتتا در بین بازیکنان وجود ندارد.  تیم خیلی این دست و آن دست می کند و معلوم نیست چگونه میخواهند فصل را به پایان برسانند."


با اینکه لیگ جزیره متوقف شده است، آرسنال در رده دوم قرار دارد. آرسنال با تیم چهارم 8 امیتاز اختلاف دارد. و هنوز 10 بازی تا پایان فصل باقی مانده است.

لینک کوتاه لینک منبع