ساکا: لیونگبرگ همیشه به من کمک می کرد

ساکا: لیونگبرگ همیشه به من کمک می کرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 441

در پی جدایی فردی لیونگبرگ از باشگاه آرسنال، وبسایت رسمی این باشگاه با بوکایو ساکا بازیکن جوان توپچی‌ها مصاحبه کرد. ساکا در این مصاحبه گفت:


وقتی که اولین بار لیونگبرگ را دیدم، خیلی جوانتر بودم و  به شدت او را تحسین می کردم چون اسطوره آرسنال بوده و در این تیم موفقیت زیادی کسب کرده بود. زمانی که با او شروع به کار کردم همیشه به من توصیه‌هایی می کرد چون او هم در پست من بازی می کرد. لیونگبرگ در موارد مختلفی مثل دویدن پشت سر حریف، تکنیک های تمام کنندگی و نکات ریز دیگر به من کمک کرد که باعث شد بازی من بهتر شود.


او به اندازه هر کس دیگری فوتبال را می شناسد. مدت‌ها در زمین فوتبال بود و سال‌های زیادی در لیگ جزیره بازی کرد. همیشه به من گفت که یک بازی چگونه باید انجام شود. هر وقت که قرار بود مقابل یک حریف به خصوصی قرار بگیرم، به من می گفت که چگونه مقابل او بازی کنم و چگونه از نقاط ضعف این حریف استفاده کنم. در چنین مواردی به من کمک می کرد و مرا تشویق می کرد که باعث می شد روحیه و ذهنیت بهتری داشته باشم.


همیشه تلاش می کرد که در همه جوانب بازی به من کمک کند. همیشه به کمکم می آمد تا سطح بازی خودم را بالاتر ببرم. به همین دلیل از همه کارهایی که برای من انجام داده ممنونم و هر کجا که برود برای او بهترین‌ها را آرزو می کنم.

لینک کوتاه لینک منبع