ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال

ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال

مترجم:Moshtagh Laghaei 268

تقریبا یک هفته از تمدید قرارداد ساکا ستاره آکادمی آرسنال می گذرد. ساکا بعد از تمدید، اولین گل لیگ جزیره خود را در مقابل ولورهمپتون به ثمر رساند. در ادامه در بازی مقابل لستر پاس گل داد و اوبا تک گل آرسنال را به ثمر رساند. 


در همین حین، مارتینلی یکی دیگر از ستارگان آکادمی است که در این فصل عملکرد فوق‌العاده ای داشت. مارتینلی با 10 گل و 4 پاس گل در این فصل سومین بازیکن گل ساز آرسنال به شمار می رود. اوبامیانگ با 23 گل و 2 پاس گل اول و نیکلاس په‌په با 8 گل و 8 پاس گل دوم می باشد.


مارتین کئون اسطوره توپچی ها، رفتار و خلق و خوی این دو بازیکن را تحسین می کند. او در مصاحبه با تاک اسپورت می گوید این دو بازیکن می توانند به گندوزی درس خضوع و فروتنی بدهند. همچنین امی مارتینز دروازه‌بان آرسنال هم از این دو بازیکن تعریف کرده و معتقد است که آنها به سطح خیلی بالایی خواهند رسید. مارتینز در مصاحبه با تاک اسپورت می گوید:


به شما اطمینان می دهم که ساکا و مارتینلی ستاره ها آینده نه فقط آرسنال بلکه لیگ جزیره و حتی کل دنیا خواهند بود. آنها با اشتیاق [به حرف مربی] گوش می دهند و خارج از زمین تمرین هم به تمرینات خود ادامه می دهند. با همه اعضای باشگاه رابطه خوبی دارند و در زمین بازی خیلی متفاوت هستند. کلاس بازی آنها متفاوت است. اگر به این فکر کنند که می توانند بهترین باشند، می توانند به این هدف برسند. ساکا همین الان هم می تواند در تیم ملی انگلیس باشد. او بازیکنی است که هر تیمی به آن نیاز دارد نه به خاطر عملکردش در زمین بازی بلکه به خاطر اینکه خیلی مثبت است مخصوصا با بازیکنان سطح بالا و باتجربه تیم که در کنار او بوده اند رابطه خوبی دارد. او بازیکنی است که با تیم بازی می کند. می توانم دستکش‌هایم را به او بدهم و در دروازه بازی خواهد کرد. ساکا چنین بازیکنی است. البته کمی برایش نگرانم!

لینک کوتاه لینک منبع