سبایوس از برنامه‌های آینده اش در آرسنال می گوید

سبایوس از برنامه‌های آینده اش در آرسنال می گوید

مترجم:Moshtagh Laghaei 245

زین‌الدین زیدان به سبایوس این اطمینان را داده است که آینده او در رئال مادرید خواهد بود در حالی که آرسنال در وضعیت بدی قرار دارد چون باید یک جایگزین برای سبایوس در فصل بعد پیدا کند. سبایوس با وجود مصدومیت هایی که در طول فصل داشته، عملکرد خوبی به نمایش گذاشته و قبل از تعطیلی فوتبال توانست اعتماد آرتتا را در تمرینات جلب کند و جایگاهی در تیم او برای خود بدست آورد.


تعطیلی فوتبال این نگرانی را به وجود آورده که تکلیف بازیکنان و قراردادشان که در پایان فصل جاری به اتمام می رسد چه می شود، در حالی که ممکن است بازی های لیگ جزیره پشت در های بسته انجام شود. با این حال آرسنال مطمئن است که می تواند سبایوس را برای انجام بازی های باقی مانده در اختیار داشته باشد. البته هنوز آرسنال هیچ صحبتی با رئال مادرید درباره این موضوع نداشته است.


به نظر نمی آید که سابویس بتواند بیشتر در آرسنال بماند. این بازیکن قبلا هم به صراحت گفته است که هدف اصلی او موفقیت در مادرید است. البته طبق بند های قرارداد قرضی سبایوس، آرسنال نمی تواند قرارداد این بازیکن را دائمی یا حتی تمدید کند. هافبک های اصلی رئال مادرید به پایان دوره خود نزدیک می شوند. الان مودریچ 34 ساله و کروس 30 ساله است و زیدان، سبایوس را بهترین جایگزین برای مودریچ و کروس می داند. سبایوس می گوید:


"چند ماه قبل در زمین تمرینی والدبباس، زیدان را دیدم. در ریکاوری بعد از مصدومیت بودم. زیزو به من گفت که بازی هایم را در آرسنال دیده است. رابطه ام با او خوب است. او همچنین معتقد است که من و او بازیکنانی شبیه به هم هستیم چون من باید بیشتر بازی کنم تا در شرایط خوبی باشم. زیزو همیشه می گفت که آینده من در رئال مادرید است و باید صبور باشم چون فرصت بازی در مادرید را پیدا خواهم کرد."


آرسنال خود را برای رفتن سابویس آماده می کند و در ترنسفرمارکت به دنبال یک هافبک میانی است تا در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد. مقدار پولی که آرسنال می خواهد برای این کار خرج کند به عوامل متعدد ورزشی بستگی دارد. بخش نقل و انتقالاتی باشگاه آرسنال به دنبال اورکون کوکو که یک هافبک بازی ساز است، می باشد. همچنین شرایط توماس پارتی بازیکن اتلتیکو مادرید را زیر نظر داشته و رقم فسخ 43.5 میلیون پوندی این بازیکن باعث می شود که خرید این بازیکن توسط آرسنال در صورت نگرفتن سهمیه لیگ قهرمانان، غیر ممکن باشد.

لینک کوتاه لینک منبع