سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید

سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید

مترجم:Moshtagh Laghaei 52

دنی سبایوس دوباره از علاقه‌اش به موفقیت در رئال مادرید بعد از اتمام قراردادش با آرسنال صحبت کرده است. سبایوس تا پایان فصل جاری لیگ جزیره با آرسنال و تا سال 2023 با رئال مادرید قرارداد دارد. این هافبک در 24 بازی که برای توپچی‌ها انجام داده 1 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است. 


به هر حال، دنی سبایوس همچنان مشتاق است تا با رئال مادرید موفقیت کسب کند. او سه سال قبل، از رئال بتیس به رئال مادرید آمد. سبایوس روز چهارشنبه در مصاحبه ای با TVE گفت:


"من بازیکن رئال مادرید هستم. هر بازیکنی در دنیا دوست دارد که برای رئال مادرید بازی کند. سه سال دیگر با رئال قرارداد دارم. رئال بهترین تیم برای کسب موفقیت است."


بعد از اینکه در ماه قبل رئال مادرید تصمیم گرفت سبایوس و رگیلون را با لوکاس اوکامپوس ستاره سویا معاوضه کند، آینده سبایوس در هاله ای از ابهام قرار گرفت. اما این بازیکن با قرار دادن عکسی از دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا که در حال تکان دادن انگشت و سر خود، در حساب توییتری‌اش، شایعات را رد کرد. 


با توجه به اینکه سبایوس ماه گذشته افشا کرد که از زمان پیوستنش به آرسنال با زیدان صحبت نکرده، همچنان آینده‌اش در رئال مادرید مبهم است. سبایوس در مصاحبه ای با Movistar گفته بود:


"از وقتی که رئال را ترک کردم با زیدان صحبت نکردم. خیلی سخت است که بازیکنان زیادی در اختیار داشته باشید و بخواهید آنها را مدیریت کنید. فکر نمی کنم که زیدان با بازیکنانی که به صورت قرضی در تیم دیگری بازی می کنند صحبت کند."


سبایوس در حال تمرین و آماده شدن برای بازگشت به بازی های لیگ جزیره است همچنین تیم های لیگ جزیره در هفته جاری به تمرینات بازگشته‌اند. سبایوس 23 ساله فاش می کند که تست کرونای همه بازیکنان آرسنال منفی بوده است. او می گوید:


"ما تست‌ها را انجام دادیم و اگر راستش را بخواهید جواب تست همه اعضای تیم منفی بوده است."


تست کرونای 6 نفر از بازیکنان و کارکنان 3 تیم در تست های یکشنبه و دوشنبه سازمان لیگ جزیره مثبت بوده است. یکی از بازیکنانی که تست کرونایش مثبت بوده، آدرین ماریاپا مدافع واتفورد می باشد که خودش روز چهارشنبه این موضوع را اعلام کرد. او در مصاحبه ای با تلگراف گفت:


"خیلی ترسناک است چون حالم کاملا خوب بود و اصلا از خانه بیرون نرفته بودم اما این ویروس را گرفته‌ام." 

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن