GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید

سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید

مترجم:Moshtagh Laghaei 14

دنی سبایوس دوباره از علاقه‌اش به موفقیت در رئال مادرید بعد از اتمام قراردادش با آرسنال صحبت کرده است. سبایوس تا پایان فصل جاری لیگ جزیره با آرسنال و تا سال 2023 با رئال مادرید قرارداد دارد. این هافبک در 24 بازی که برای توپچی‌ها انجام داده 1 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است. 


به هر حال، دنی سبایوس همچنان مشتاق است تا با رئال مادرید موفقیت کسب کند. او سه سال قبل، از رئال بتیس به رئال مادرید آمد. سبایوس روز چهارشنبه در مصاحبه ای با TVE گفت:


"من بازیکن رئال مادرید هستم. هر بازیکنی در دنیا دوست دارد که برای رئال مادرید بازی کند. سه سال دیگر با رئال قرارداد دارم. رئال بهترین تیم برای کسب موفقیت است."


بعد از اینکه در ماه قبل رئال مادرید تصمیم گرفت سبایوس و رگیلون را با لوکاس اوکامپوس ستاره سویا معاوضه کند، آینده سبایوس در هاله ای از ابهام قرار گرفت. اما این بازیکن با قرار دادن عکسی از دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا که در حال تکان دادن انگشت و سر خود، در حساب توییتری‌اش، شایعات را رد کرد. 


با توجه به اینکه سبایوس ماه گذشته افشا کرد که از زمان پیوستنش به آرسنال با زیدان صحبت نکرده، همچنان آینده‌اش در رئال مادرید مبهم است. سبایوس در مصاحبه ای با Movistar گفته بود:


"از وقتی که رئال را ترک کردم با زیدان صحبت نکردم. خیلی سخت است که بازیکنان زیادی در اختیار داشته باشید و بخواهید آنها را مدیریت کنید. فکر نمی کنم که زیدان با بازیکنانی که به صورت قرضی در تیم دیگری بازی می کنند صحبت کند."


سبایوس در حال تمرین و آماده شدن برای بازگشت به بازی های لیگ جزیره است همچنین تیم های لیگ جزیره در هفته جاری به تمرینات بازگشته‌اند. سبایوس 23 ساله فاش می کند که تست کرونای همه بازیکنان آرسنال منفی بوده است. او می گوید:


"ما تست‌ها را انجام دادیم و اگر راستش را بخواهید جواب تست همه اعضای تیم منفی بوده است."


تست کرونای 6 نفر از بازیکنان و کارکنان 3 تیم در تست های یکشنبه و دوشنبه سازمان لیگ جزیره مثبت بوده است. یکی از بازیکنانی که تست کرونایش مثبت بوده، آدرین ماریاپا مدافع واتفورد می باشد که خودش روز چهارشنبه این موضوع را اعلام کرد. او در مصاحبه ای با تلگراف گفت:


"خیلی ترسناک است چون حالم کاملا خوب بود و اصلا از خانه بیرون نرفته بودم اما این ویروس را گرفته‌ام." 

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود