سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید

سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید

مترجم:Moshtagh Laghaei 75

دنی سبایوس دوباره از علاقه‌اش به موفقیت در رئال مادرید بعد از اتمام قراردادش با آرسنال صحبت کرده است. سبایوس تا پایان فصل جاری لیگ جزیره با آرسنال و تا سال 2023 با رئال مادرید قرارداد دارد. این هافبک در 24 بازی که برای توپچی‌ها انجام داده 1 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است. 


به هر حال، دنی سبایوس همچنان مشتاق است تا با رئال مادرید موفقیت کسب کند. او سه سال قبل، از رئال بتیس به رئال مادرید آمد. سبایوس روز چهارشنبه در مصاحبه ای با TVE گفت:


"من بازیکن رئال مادرید هستم. هر بازیکنی در دنیا دوست دارد که برای رئال مادرید بازی کند. سه سال دیگر با رئال قرارداد دارم. رئال بهترین تیم برای کسب موفقیت است."


بعد از اینکه در ماه قبل رئال مادرید تصمیم گرفت سبایوس و رگیلون را با لوکاس اوکامپوس ستاره سویا معاوضه کند، آینده سبایوس در هاله ای از ابهام قرار گرفت. اما این بازیکن با قرار دادن عکسی از دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا که در حال تکان دادن انگشت و سر خود، در حساب توییتری‌اش، شایعات را رد کرد. 


با توجه به اینکه سبایوس ماه گذشته افشا کرد که از زمان پیوستنش به آرسنال با زیدان صحبت نکرده، همچنان آینده‌اش در رئال مادرید مبهم است. سبایوس در مصاحبه ای با Movistar گفته بود:


"از وقتی که رئال را ترک کردم با زیدان صحبت نکردم. خیلی سخت است که بازیکنان زیادی در اختیار داشته باشید و بخواهید آنها را مدیریت کنید. فکر نمی کنم که زیدان با بازیکنانی که به صورت قرضی در تیم دیگری بازی می کنند صحبت کند."


سبایوس در حال تمرین و آماده شدن برای بازگشت به بازی های لیگ جزیره است همچنین تیم های لیگ جزیره در هفته جاری به تمرینات بازگشته‌اند. سبایوس 23 ساله فاش می کند که تست کرونای همه بازیکنان آرسنال منفی بوده است. او می گوید:


"ما تست‌ها را انجام دادیم و اگر راستش را بخواهید جواب تست همه اعضای تیم منفی بوده است."


تست کرونای 6 نفر از بازیکنان و کارکنان 3 تیم در تست های یکشنبه و دوشنبه سازمان لیگ جزیره مثبت بوده است. یکی از بازیکنانی که تست کرونایش مثبت بوده، آدرین ماریاپا مدافع واتفورد می باشد که خودش روز چهارشنبه این موضوع را اعلام کرد. او در مصاحبه ای با تلگراف گفت:


"خیلی ترسناک است چون حالم کاملا خوب بود و اصلا از خانه بیرون نرفته بودم اما این ویروس را گرفته‌ام." 

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال