GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
سبایوس میخواهد برای آرسنال مهم باشد

سبایوس میخواهد برای آرسنال مهم باشد

مترجم:Moshtagh Laghaei 32

سبایوس می گوید که که از آینده ی خودش مطمئن نیست اما می خواهد که در بازی بعدی که بازی می کند نقشش مهم باشد. این هافبک اسپانیایی تابستان قبل با قرارداد قرضی یک ساله از رئال مادرید به آرسنال آمد. اما در این مدت متاسفانه چندین دفعه دچار مصدومیت شد. گفته می شد که قرارداد وی در ژانویه قرار بوده که فسخ شود. چون به نظر می رسید که والنسیا علاقه مند به خرید قرضی این بازیکن از رئال مادرید بود.
سبایوس از بند مصدومیت رهایی یافته و توانسته است که در ترکیب اصلی تیم فیکس شود و تحت نظر آرتتا به کارش ادامه دهد. او در مصاحبه با برنامه الچرینگیتو می گوید: قرارداد من 30 ژوئن به پایان می رسد. من باید برای آرسنال بازی کنم(هر وقت که بازی از سر گرفته شوند. اما نمیدانم چگونه این کار را بکنم(چون قرارداد او تقریبا رو به اتمام است). خیلی بی مسئولیتی است که در مورد آینده ام صحبت کنم. مهمترین چیز مهم بودن برای تیم است. من به آرسنال آمدم تا بازیکن مهمی برای تیم باشم اما در یک ماه گذشته همه چیز محو شده است(به دلیل متوقف شدن بازی به خاطر کرونا)."
همچنین از سبایوس در مورد فسخ قرارداد در ژانویه و علاقه والنسیا پرسیده شد: " بله ایجنت من در مورد علاقه تیم های دیگر گفته بود. اما من آن موقع تازه از مصدومیت خارج شده بودم و بازی نمی کردم. من شروع و به تمرین کردم و وضعیت خودم را تغییر دادم. در یک ماه و نیم گذشته احساس مهم بودن داشتم. در مورد علاقه والنسیا میدانستم.
این بازیکن 23 ساله 14 بازی در پریمیر لیگ برای آرسنال انجام داده است. سبایوس تا به اینجا دو پاس گل داده است و فقط توانسته یک گل به ثمر برساند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو