سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم

سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم

مترجم:Moshtagh Laghaei 66

سدریک سوارز در آخرین ساعات نقل و انتقالات ژانویه از ساوتهمپتون به آرسنال آمد که اخیرا هم قراردادی چهار ساله با توپچی ها امضا کرده اما به خاطر مصدومیت‌هایش و بحران کرونا، اولین بار یک جولای برای آرسنال مقابل نورویچ به میدان رفت. با این حال در اولین حضور خود که به عنوان ذخیره بازی را شروع کرد، اواسط بازی به میدان آمد و گل هم زد.


سوارز از زمانی که به آرسنال آمده دو بازی انجام داده اما اگر ژانویه 2019 به جای اینتر، به آرسنال می آمد قطعا می توانست در بازی های بیشتری برای توپچی حضور داشته باشد. سوارز در مصاحبه با اسکای اسپورت می گوید:


سال قبل احتمال آمدن [به آرسنال] در ژانویه وجود داشت اما این اتفاق نیفتاد و من به ایتالیا رفتم. با این حال امسال کاملا واضح بود که می توانم در ژانویه به اینجا بیایم. تصمیم آسانی برای من بود. گزینه دیگری برای رفتن داشتم اما وقتی آرسنال پیشنهاد داد بدون هیچ شکی تصمیم گرفتم. این چیزی بود که واقعا می خواستم.


آرسنال در این فصل به دنبال پیدا کردن ثبات بوده اما سدریک مطمئن است که باشگاه زیر نظر آرتتا آینده روشنی خواهد داشت. او می گوید:


همه می خواهند که تلاش کنند و عملکرد بهتری داشته باشند. این چیزی است که مربی در آن خیلی به ما کمک کرده. او با همه  رابطه فوق‌العاده ای دارد و به بازیکنان و باشگاه انرژی که لازم داشتیم را داده. با همه بازیکنان خیلی مثبت برخورد می کند و فکر می کنم که همه در حال پیشرفت هستند و تلاش بیشتری می کنند. در دو یا سه هفته تمرینات چیزهای زیادی یاد گرفتم. همان موقع که به تمرینات تیمی در زمین برگشتم[بعد از رهایی از مصدومیت]، به دوستانم می گفتم که دارم زیر نظر او [آرتتا] رشد می کنم و چیزهای زیادی یاد می گیرم. افکار او واضح است و سعی می کند با همه منصف باشد. به همه ما هم در درجه اول به عنوان انسان و بعد به عنوان فوتبالیست احترام می گذارد که این موضوع خیلی اهمیت دارد. این [کاری کی می خواهیم انجام دهیم] یک پروسه است که زمان می برد اما فکر می کنم که در آینده تیم عملکرد خیلی بهتری داشته باشد. امیدوارم او [آرتتا] مدت طولانی در باشگاه بماند چون بنظرم مربی فوق‌العاده ای خواهد شد.

لینک کوتاه لینک منبع