GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
سولر قصد ترک والنسیا را ندارد

سولر قصد ترک والنسیا را ندارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 45

برخلاف خبرهایی که درباره انتقال سولر به آرسنال شنیده می شود، ایجنت این بازیکن می گوید سولر در والنسیا خوشحال است و دوست دارد که فوتبالش را در این تیم به پایان برساند. در هفته های گذشته طی چندین خبر کارلوس سولر به آرسنال لینک و همچنین از علاقه میکل آرتتا به این بازیکن صحبت شده بود. 


کارلوس سولر هافبک وسطی است که می تواند وینگ هم باشد. این بازیکن که در سال 2005 که فقط 8 سال داشت فوتبالش را در والنیسا شروع کرد و در سال 2016 وارد تیم اصلی شد. سولر با والنسیا قهرمان کوپا دل ری(جام حذفی اسپانیا) شد. او در 141 بازی که برای والنسیا انجام داده 11 گل به ثمر رسانده است. در فصل جاری سولر 27 بازی کرده و 3 گل زده است. والنسیا الان در رده هفتم جدول لالیگا قرار دارد. 


در ماه دسامبر سولر با والنسیا قراردادی 4 ساله تا سال 2023 امضاء کرد و رقم فسخ قرارداد او 150 میلیون یورو می باشد. برخلاف علاقه تیم های دیگر به سولر، ایجنت این بازیکن می گوید او قصد ترک والنسیا را ندارد. رودری ایجنت سولر در مصاحبه با رادیو والنسیا می گوید:


"کارلوس و خانواده اش دوست دارند که او فوتبالش را در والنسیا به اتمام رساند. داشتن کسانی که در تیم بازی می کنند و عاشق آن هستند باعث می شود که آن را ترک نکنند. در حال حاضر، کارلوس با والنسیا شناخته می شود و بالعکس. اگر جای والنسیا بودم به دنبال چنین بازیکنانی می گشتم. نمی توان گفت کارلوس قطعا فوتبالش را در والنسیا تمام می کند اما الان او و خانواده اش در این تیم راحت هستند."


با اینکه سولر ترجیح می دهد در والنسیا بماند، هیچ چیز در فوتبال قابل پیش بینی نیست و ممکن است این بازیکن تیمش را روزی ترک کند. رودری اشاره می کند که شاید سولر در والنسیا نماند حتی اگر الان به این موضوع فکر نکند. رودری می گوید:


" اگر پیشنهاد خیلی خوبی به سولر و والنسیا داده شود ممکن است همه چیز تغییر کند. اما باز هم می گویم فعلا او و خانواده اش خود  را برای همیشه در والنسیا می بینند."


سولر هنوز نتواسته در تیم ملی اسپانیا بازی کند. البته او با تیم زیر 21 سال اسپانیا  قهرمان یورو 2019 شد.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو