شایعات نقل و انتقالاتی آرسنال

شایعات نقل و انتقالاتی آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 402

به نقل از دیلی اکسپرس آرسنال برای امضای قرارداد با دیان لوورن با تاتنهام رقابت می کند. هنوز 1 سال از قرارداد لوورن با لیورپول باقی مانده است.

دیلی میرور در 15 مارس: میکل آرتتا اخیرا از مدیران باشگاه خواسته است که با عیسی دوپ مدافع وسط وستهم قرارداد امضا کند. گفته می شود که ارزش این بازیکن حدود 60 میلیون پوند است.

به نقل از لا رازون، آرسنا بعد از زیرنظر گرفتن اورکون کوکو آماده است تا در تابستان پیش رو با پیشنهاد 25 میلیون پوندی برای خرید هافبک 19 ساله ی فاینورد اقدام کند. به نظر میاد که باشگاه سویا رقیب اصلی آرسنال در خرید این هافبک هجومی می باشد.

یکی از جالب ترین اخبار نقل و انتقالاتی اخیر که دیلی میل و دیلی میرور کار کرده اند این است که آرسنال و منچستریونایتد به دنبال خرید ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی بارسلونا هستند. بارسلونا اخیرا اومتیتی را در لیست فروش خود قرار داده است.

به نقل از دیلی میرور آرسنال به دنبال امضا قرارداد با کریس اسمالینگ است و امیدوار است که یونایتد فصل بعد به لیگ قهرمانان راه پیدا نکند تا خرید اسمالینگ برای آنها آسان تر شود. همچنین آرسنال به دنبال امیل روباک مهاجم سوئدی می باشد.

اما به نظر میرسد که دو بازیکن احتمالا از تیم جدا شوند. یکی از این بازیکنان پیر امریک اوبامیانگ است. به نظر میاد که اگر اوبامیانگ و باشگاه به توافق نرسند، آرسنال حاضر است اوبامیانگ را حداقل 50 میلیون پوند به فروش برساند. بارسلونا یکی از تیم هایی بود که میخواست با اوبا قرارداد ببند اما در حال حاضر علاقه ای به خرید او ندارد. اما به نقل از توتواسپورت پی اس جی اوبا را زیر نظر دارد. خبرگزاری سان مینویسد منچستریونایتد نیز به دنبال خرید اوبامیانگ است.
بازیکن دیگر هنریک مخیتاریان است. به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، آرسنال میخواهد مخیتاریان را با قرارداد قرضی راهی آ اس رم کند.
روزنامه ی سان: آرسنال می خواهد قرارداد بوکایو ساکا بازیکن 18 ساله ی آکادمی تیم را تمدید کند. همچنین آرسنال آماده است تا قرارداد داوید لوئیز را تا سال 2021 تمدید کند.

لینک کوتاه لینک منبع