GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
شکست ناپذیری لیورپول چشمگیر تر از آرسنال

شکست ناپذیری لیورپول چشمگیر تر از آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 39

"باید راستش را بگویم…..شکست ناپذیری لیورپول بیشتر از آرسنال من را تحت تاثیر قرار داده است. این تیم، انگیزه اش، سرسخت بودنش، و بازیکنان با استعداد زیادی که دارد من را تحت تاثیر قرار می دهد. آنها کمی متفاوت تر هستن."
لیورپول با اختلاف 25 امتیاز در صدر جدول لیگ جزیره قرار دارد. امانوئل پتی هافبک سابق آرسنال میگوید که تیم یورگن کلوپ عملکرد چشمگیر تری نسبت به آرسنال 04-2003 داشته است. لیورپول بعد 29 بازی با 25 امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد و فقط در یک بازی از واتفورد شکست خورد. امانوئل پتی 116 بازی بین سال های 2000-1997 برای آرسنال انجام داد و با آرسنال قهرمان جام حذفی در سال 1998 شد. او ادعا می کند که تیم کلوپ بهتر از توپچی هایی هستند که 16 سال قبل بدون باخت قهرمان لیگ جزیره شدند. پتی در مصاحبه با دیلی میرور میگوید:
"من برای هم تیمی های سابق خود احترام زیادی قائل هستم. اما ببینید لیورپول چه کارهایی در دو سال گذشته انجام داده...مردم به آنها توجه می کنند چون در فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان شده اند اما این تیم در واقع دو یا سه سال هست که به این سطح رسیده است.
"کاری که آنها می کنند فوق العاده است. کم اتفاق می افتد که شما تیمی را ببینید که همیشه در برابر حریفان خود پیروز است.
هر دو تیم آرسنال و لیورپول تیم های بزرگی در تاریخ هستند. اما برای من به شخصه این لیورپول چیز دیگری است. خیلی سخت است که احساس خود را به لیورپول توضیح دهم، اما به یاد نمیارم که چنین احساساتی را در زمان شکست ناپذیری آرسنال داشته باشم.
لیورپول بیشتر از آرسنال من را تحت تاثیر قرار داد. این تیم، انگیزه اش، سرسخت بودنش، و بازیکنان با استعداد زیادی که دارد من را تحت تاثیر قرار می دهد. آنها کمی متفاوت تر هستن."
وضعیت مسابقات این فصل لیگ جزیره هنوز نامشخص است. فعلا گفته شده است مه حداقل تا 30 آوریل به تعویق خواهد افتاد. بوریس جانسون نخست وزیر انگلستان دستور قرنطینه ی خانگی را شب دوشنبه صادر کرد و از مردم خواست که در خانه هایشان بمانند  و اگر این کار را نکنند جریمه خواهند شد. این اقدام در مبارزه با شیوع کرونا صورت گرفته شده است. سران و تیم های لیگ جزیره روز 3 آوریل گرد هم خواهند آمد تا درباره برنامه های احتمالی برای آینده ی فصل 20-2019 گفت و گو کنند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو