صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت

صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت

مترجم:Moshtagh Laghaei 134

قرارداد الکساندر لاکازت سال 2022 به اتمام می رسد. آرتتا می گوید که باید دید آیا این بازیکن قصد تمدید قرارداد با باشگاه را دارد یا نه. لاکازت در بازی روز شنبه با ولورهمپتون کار را از روی نیمکت آغاز کرد و بعد از اینکه وارد زمین شد گل دوم آرسنال را به ثمر رساند که بعد از این برد، توپچی‌ها در رده هفتم جدول قرار گرفتند.


لاکازت در 8 بازی اخیر فقط 2 بازی را از اول در ترکیب بوده چون ادی انکتیا در 6 بازی دیگر در پست مهاجم نوک به او ترجیح داده شد. مارتینلی و ساکا قراردادشان را با توپچی‌ها تمدید کردند. آرسنال هنوز با اوبامیانگ در حال مذاکره است اما آرتتا می گوید که باید آینده لاکازت هم مشخص شود. او در کنفرانس خبری خود درباره لاکازت گفت:


باید درباره قدم بعدی با او صحبت کنیم و ببینیم که چه نظر و احساساتی دارد. همانطور که گفتم خیلی برایش خوشحالم. همیشه حتی زمانی که در تیم نبودم از او به خاطر سرعت کار، توانایی و کیفیتی که به تیم آورده خوشم می آمد. بنابراین باید ببینیم که چه می شود. الان در موقعیت حساسی هستیم. حالا وقت صحبت درباره بسیاری از شرایط قرارداد نیست. هنوز وقت داریم و این کار را در زمان درستش انجام می دهیم.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 1 - 1 Leicester City

Emirates - Premier League

سه شنبه ۱۷ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال