صحبت درباره کاپیتان شدن تیرنی زود است

صحبت درباره کاپیتان شدن تیرنی زود است

مترجم:Moshtagh Laghaei 96

کیران تیرنی در شروع مجدد بازی های فوتبال عملکرد خیلی خوبی داشت. او بهترین بازیکن ماه ژوئن آرسنال شد و همراه توپچی‌ها جام قهرمانی رقابت های جام حذفی را بالای سر برد. جان بارنز کارشناس فوتبال و سرمربی سابق سلتیک در مصاحبه با Bonus Code Best درباره کاپیتان شدن تیرنی در آینده، گفت:


کمی برای گفتن آن زود است چون اول اینکه به اندازه کافی در این فصل بازی نکرده. دوم اینکه برای چنین بازیکنانی خیلی مهم است که در باشگاه بدون فشار تبدیل شدن به کاپیتان بعدی بتوانند رشد کنند و پخته تر شوند. در واقع چنین فشاری می تواند سنگین باشد و تاثیر منفی روی عملکرد بازیکن می گذارد. کاپیتان شدن باید به شخصیت بازیکن بخورد. چون بازیکنی خوب بازی می کند دلیل نمی شود که کاپیتان خوبی هم باشد.


فکر می کنم تیرنی در آرسنال خوب کار خواهد کرد و اگر به پیشرفت و عملکرد خوبش ادامه دهد، ممکن است زمانی کاپیتان شود اما فکر کردن به این موضوع در حال حاضر خیلی زود است. در اینکه کیران تیرنی بازیکن خیلی خوبی است شکی نیست اما تا به حال در این فصل در بهترین فرم خود بازی نکرده. فکر می کنم تیرنی بالاخره محیطی برای نشان دادن توانایی های خود پیدا کرده اما باید این کار را بارها و بارها تکرار کند. اگر بتواند ثبات خود را در فصل بعد حفظ کند، فوق‌العاده خواهد بود.

لینک کوتاه لینک منبع