صحبت های آرتتا درباره آینده اوبامیانگ!

صحبت های آرتتا درباره آینده اوبامیانگ!

مترجم:Moshtagh Laghaei 445

میکل آرتتا اصرار دارد که باشگاه باید چیزی را که اوبا می خواهد به او بدهد. اوبامیانگ هفته گذشته درباره تمدید قرارداد گفت که کلید این مشکل دست باشگاه است و تصمیم برای ماندن یا رفتن از آرسنال احتمالا مهمترین تصمیم دوران فوتبال او خواهد بود. آرسنال نمی خواهد اوبامیانگ که گلزن اصلی تیم و برنده کفش طلای فصل قبل لیگ جزیره است را از دست بدهد. آرتتا هم تحت تاثیر اخلاق کاری و همکاری اوبا در کمک به بازیکنان جوان قرار گرفته است.


با این اوصاف همه چیز به عملکرد آرسنال در پنجره نقل و انتقالات و وضعیت تیم در پایان فصل بستگی دارد. تمدید با اوبا بدون سهمیه بازی های اروپایی امکان ندارد. میکل آرتتا در مصاحبه مطبوعاتی عصر دوشنبه اعلام کرد که می خواهد اوبامیانگ حتما در تیم بماند. آرتتا گفت:


فکر می کنم که این وظیفه ماست که کاری کنیم او احساس کند این (تمدید قرارداد) قدم درستی در حرفه او خواهد بود. برای این کار باید حس کند که با ارزش است، به ما تعلق دارد و ما او را می خواهیم. بعد باید باور کند  که ما می توانیم این تیم را در مسیری که می خواهیم، جلو ببریم و بازیکن کلیدی برای این کار است. فکر می کنم که از از عملکرد و رفتار او کاملا راضی هستم. رابطه خوبی با او دارم به همین دلیل می توانم شخصا با او درباره خیلی چیزها صحبت کنم. تا جایی که می دانم او در باشگاه بسیار خوشحال است.


اوبامیانگ اخیرا گفته بود که پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه دریافت نکرده است. آرتتا در این باره گفت:


در شرایطی متفاوت تر دوست داشتیم که کار ها را سریعتر انجام دهیم. زمان و ارتباط کمی داشتیم. این دوران بی سابقه باعث این بلاتکلیفی شده است. البته این مشکلات روز به روز کمتر می شود. با پیر (اوبامیانگ)، خانواده و ایجنت او مذاکرات زیادی داشتیم و من مطمئنم که می توانیم به توافقی که به نفع همه باشد برسیم.


بازیکن دیگری که قراردادش رو به پایان است بوکایو ساکا می باشد که 12 ماه از قراردادش باقی مانده است. ساکا زیر نظر آرتتا عملکرد خیلی خوبی داشته که درباره وضعیت او هم از آرتتا سوال شد. آرتتا در پاسخ گفت:


ما در تلاشیم تا قراردادهایی که ضروری و در اولویت هستند را نهایی کنیم. بازیکن‌هایی که شما درباره آن سوال کردید (اوبامیانگ و ساکا) هر دو نه فقط الان بلکه برای آینده باشگاه خیلی مهم هستند. اگر باشگاه چیزی برای گفتن داشته باشد در زمان درستش آن را اعلام خواهد کرد.
 

لینک کوتاه لینک منبع